Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dolański Gróm 2023 – mamy bilety!

Curcuma, Happysad, Pražský Výběr i Kombii – to gwiazdy tegorocznej edycji festiwalu Dolański Gróm. Mamy bilety!

Dolański Gróm to impreza promująca polskiego rocka i poprocka organizowana przez koło MK PZKO Karwina Frysztat. W tym roku jest to już trzynasta edycja tej imprezy. Festiwal odbędzie się w Karwinie w Parku im. B. Němcowej (Przystań)  w piątek, 23. 6. 2023.

W tym roku program imprezy prezentuje się następująco:

Dolański GRÓM 2023

16:30 - CURCUMA (PL) 

18:00 - HAPPYSAD (PL) 

20:00 - PRAŽSKÝ VÝBĚR 

22:00 - KOMBII 

 

Curcuma - szczeciński kwintet muzyczny, który tworzą Łukasz "Szurbo" Szulborski (wokal), Jakub "Degóra" Degórski i Tomasz Jóźwiak (gitary), Wojtek "Dziadek" Król (bas) oraz Adam Partyka (perkusja). Ich muzyka to miks melodyjnego rocka i alternatywy z progresywnymi akcentami i polskim tekstem. Zespół jest zwycięzcą jednego z najważniejszych w Polsce konkursów muzycznych - Antyfestu, organizowanego przez największą rockową rozgłośnię – Antyradio.

Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej. Zespół ma na koncie ponad 1300 koncertów w całym kraju, 5 platynowych i 3 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce.

Zespół KOMBII powstał wiosną 2003 roku z inicjatywy trzech członków zespołu Kombi: Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka oraz Jana Pluty. Dwa miesiące pracy zespołu zaowocowały nowym programem opartym na znanych przebojach, takich jak: „Linia życia”, „Hotel twoich snów”, „Nasze randez-vous”, „Kochać cię za późno”, „Nie ma zysku”, „Black and white” w nowych aranżacjach.

 

Pražský výběr – czeski zespół rockowy założony w 1976 roku przez klawiszowca i wokalistę Michaela Kocába. W drugiej połowie lat 70. Grupa skupiła się na popularnym wówczas jazz rocku. Na początku lat 80. dokonała całkowitej zmiany stylu. W tym czasie była to jedna z najważniejszych czeskich grup Nowej Fali.

 

Bilety do nabycia na stronie: https://www.ticketportal.cz

 

Uwaga konkurs!

Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na Dolański Gróm. Aby je zdobyć należy odpowiedzieć (w komentarzu poniżej wiadomości) na pytanie: na występ którego z zespołów Dolańskiego Grómu czekasz niecierpiwie i dlaczego? Nagrodzimy dwie najciekawsze odpowiedzi. Konkurs trwa do 13 czerwca br. włącznie. Rozwiązanie 14 czerwca w tej wiadomości. UWAGA! Bilety będą do odbioru w siedzibie Redakcji (Skoczów, ul. Wałowa 3). Nie będziemy wysyłać ich pocztą! 

Konkurs zakończony

Bilety otrzymują: szewczenko i aniabasiasia. Gratulujemy. Szczegóły dotyczące odbioru biletów wysłaliśmy na Wasz e-mail przypisany do konta OX.PL Sprawdźcie pocztę :)

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-06-09 13:24:09
szewczenko: Happysad - to jedyny zespół który kochamy z mężem równie mocno. Przeżyliśmy parę pięknych na koncercie 5 lat temu (ostatni koncert przed ślubem) i chętnie przeżyłabym je na nowo.
2023-06-13 13:42:50
radoslaw2502: Kombi to zespół który od dziecka zawsze kojarzę jako bardzo tajemniczy. Chciałbym pójść i wsłuchać się w nie tajemnicze brzmienie ich muzyki. Dodatkowo rocznica z żoną będzie dobrze zapamiętana.
2023-06-13 15:58:01
aniabasiasia: Zdecydowanie Kombii - to zespół, który kojarzę już od najmłodszych lat. Ostatnio odkryłam, że ich teksty z upływem czasu nie tracą na wartości a wręcz są coraz bardziej aktualne. Czekam także na moment, kiedy wokalista zaśpiewa bez okularów
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: