Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dżem w Spodku! Mamy bilety!

23 października 2022 roku w katowickim Spodku grupa Dżem zagra wyjątkowy koncert - z udziałem orkiestry “Le Quattro Stagioni”. Mamy dla Was bilety!

- Absolutnie wyjątkowe i unikatowe wydarzenie. Niezwykłe aranżacje, doskonałe wykonanie, kultowe miejsce jakim jest katowicki Spodek oraz największe przeboje zespołu takie jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii, gwarantują niesamowity koncert - mówią organizatorzy wydarzenia.

Organizatorem koncertu jest Wagart, a Współgospodarzem Wydarzenia Miasto Katowice.

Zespołu Dżem nie trzeba przedstawiać - to legendarny zespół muzyczny wykonujący muzykę rockowo-bluesową z elementami folka, reggae i hard rocka. W ciągu 50 lat swojej obecności na muzycznej scenie i w świadomości trzech pokoleń odbiorców i fanów, zespół wydał ponad 30 płyt studyjnych i koncertowych, z których wiele uzyskało status złotych, platynowych i wielokrotnie platynowych.

Obecny skład zespołu to : Maciek Balcar, Janusz Borzucki, Adam Otręba, Beno Otręba, Jurek Styczyński, Zbyszek Szczerbiński.

Orkiestra “Le Quattro Stagioni” została założona w grudniu 2000 roku przez dyrygenta i skrzypka, menedżera kultury Tadeusza Żmijewskiego. Na scenie pojawi się 42 uzdolnionych muzyków w tym gościnnie artyści pochodzący z Ukrainy.

Przez dziesięć lat Orkiestra wyrobiła sobie swój własny styl i piękne symfoniczne i kameralne brzmienie. Czuje się świetnie w programie typowo symfonicznym, operowym, musicalowo – operetkowym, rozrywkowym, ale również w kameralnych, barokowych brzmieniach.

Bilety do nabycia na ebilet.

 

Uwaga Konkurs!

Mamy dla Was dwa podwójne bilety na ten niezwykły koncert! Aby zdobyć bilet, należy napisać w komentarzu pod tą wiadomością zabawny tekst z wplecionymi treściami z piosenek Dżemu. Forma i treść dowolna. Wybierzemy 2 najciekawsze komentarze. Konkurs trwa do 30 września br. Rozwiązanie 1 października w tej wiadomości. [Uwaga! - bilety będą do odbioru w Skoczowie w siedzibie redakcji. Nie będziemy ich wysyłac pocztą. Prosimy o udział w konkursie osoby, które w razie ewentualnej wygranej są je w stanie odebrać w Skoczowie.]

 

Uwaga! 

Rozstrzygnięcie konkursu będzie dziś (03.10.2022). Tak ciekawie napisaliście, że nie możemy się zdecydować, komu przyznać bilety. Trwają ostre spory w Redakcji... Dajcie nam jeszcze chwilkę... ;)

 

Konkurs zakończony!

To nie był łatwy wybór, wszystkie teksty były bardzo kreatywne! Wszystkich niestety nagrodzić nie możemy - bilety wędrują do Użytkowników: Dezerter oraz CzarnyKawior. Gratulujemy! Odbiór biletów w siedzibie Redakcji (Skoczów, Wałowa 3) od pon. do pt. w godz. 8:00-16:00.

 

NG

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

9
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-09-14 07:52:23
alouette: Wiktorio, moja żono, tyś najlepszą z dam. Wciąż chodzę pijany w głęboką, ciemną noc. Chociaż puste mam kieszenie i twarz czerwoną jak cegła, już powolutku nakręcam się. Tylko twa wiara pomoże mi, by wygrać z tym. A jak nie ty, to Harlej mój, bo kocham go. Albo dziki płowy kot, co przez drogę przebiegł mi. Muszę go mieć!
2022-09-14 12:24:26
Dezerter: Franciszku Józefie, piszę do Ciebie wiersz, Może ostatni, na pewno pierwszy, Jest głęboka, ciemna noc, Na cieszyńskim rynku pragnę siąść Bo tak spokojnie to miasto oddycha, Z „Targowej” dobiega mnie jakaś muzyka, I gdyby tak wszyscy ludzie Mogli przeżyć na Těšínsku jeden dzień.. Chciałbym kiedyś zmądrzeć, i wybrać po której stronie mostu żyć, Spać w Brunatnym jeleniu, zimnego „Noszaka” pić Naprawdę chciałbym zmądrzeć, szanowanym cesarokiem być Pomyślałem więc o babie, aby stać się jednym z nich… stać się jednym z nich.. Miałem na oku chałupę, w Istebnej, mówię Wam Lecz nie chciała tam zamieszkać żadna z pięknych dam Wszystkie śmiały się, wołając, wołając za mną wciąż: „Piekny anzug mosz nasz Zdzichu, Ale żoden z Ciebie mąż, z kapsy Ci tyrczy wąż” Któregoś dnia rzucę to wszystko I wyjdę rano, po kanapki z śledziem Na rynku więcej już sobie nie siądę Bo jest niestety w generalnym remoncie Francu Jozefie o Francu Jozefie Dlaczego mam Cię tylko w snach Viribus Unitis Franciszku Józefie Opanujmy w końcu cały świat
2022-09-26 18:55:39
Miro44: Chociaż puste mam kieszenie no i węgla ciągle brak - rozgrzany jak piec w związku z tym chyba nie będę - ciągle jednak mam marzenie, wehikuł czasu to byłby mój cud. Do klubu Puls? Nie, do Spodka w Katowicach się udać, by samotnym nie być, bo najgorsze w życiu to samotnym być. Aby mieć swój dobry czas, ładnych kilka długich lat i swe "złote jajo", by pewnej nocy nie prysnął czar, lecz by trwał.
2022-09-29 22:53:31
nartszus: Każdemu to zdarza się, mieć czasem ten gorszy dzień. Nie uciekniesz od tego nie, bankowo dopadnie cię! I tam na rozpaczy dnie, będziesz sam zastanawiał się, czy może wreszcie uda Ci się odwrócić zły los i wygrać dla niej te bilety, o których śniła. Bo przecież ona ciągle mówi, że te same mury od rana, te same stoły odrapane, te same twarze, te same słowa od lat już bardzo dobrze znane, dlatego chciałbym wreszcie czymś ją zachwycić i zabrać tam koło Spodka, na aleję pełną róż... Nie wiem jak mam to zrobić, by mężczyzną się stać i nie wypaść ze swej roli, tego co pierwszy raz zabierze ją na ten upragniony koncert! Mam jeszcze wiarę, odmieni się los, gdy OX pomoże mi dać jej to coś! Wtedy ta dziewczyna, którą miałem, znów będzie chciała w życiu tylko mnie, razem w Dębowcu zamieszkamy na stałe, każdy kocha tak jak chce!
2022-09-30 19:52:30
CzarnyKawior: Nie wiem jak mom to zrobić, baba bałuszy mi Łona ma tak wielkie oczy, mówi BILETY wygraj mi! Czuję się jak bambelok i udaję, że śpię Może walnę kilka "półek", one nakręcą mnie Nakręcą mnie! Czyrwóny jak cegła, rozgrzany, że fest Muszę mieć, muszę je mieć Czyrwóny jak cegła, rozgrzany, że fest Muszę mieć, baba inaczej nie da mi żreć Wiela bych doł, by przeżyć to znów Baciarka w Spodku to byłby cud Mam jeszcze wiarę, odmieni się los Znów bilet do kapsy wrazi mi ktoś. Och gdyby tak wszyscy Cieszyniocy Mogli przeżyć taki jeden dzień Gdy baba wszystkich tutaj zbudzi I wrzaśnie "jadem na Dżem to nie sen".
2022-09-30 19:56:13
CzarnyKawior: Nie wiem jak mom to zrobić, baba bałuszy mi Łona ma tak wielkie oczy, mówi BILETY wygraj mi! Czuję się jak bambelok i udaję, że śpię Może walnę kilka "półek", one nakręcą mnie Nakręcą mnie! Czyrwóny jak cegła, rozgrzany, że fest. Muszę mieć, muszę je mieć. Czyrwóny jak cegła, rozgrzany, że fest Muszę mieć, baba inaczej nie da mi żreć. Wiela bych doł, by przeżyć to znów Baciarka w Spodku to byłby cud. Mam jeszcze wiarę, odmieni się los. Znów bilet do kapsy wrazi mi ktoś. Och gdyby tak wszyscy Cieszyniocy, mogli przeżyć taki jeden dzień, Gdy baba wszystkich tutaj zbudzi i wrzaśnie "jadem na Dżem to nie sen"
2022-10-03 13:53:46
nartszus: Ehh no trudno... jeśli nie... Jak nie to cyk, browara łyk... Ale szacun wygranym, chocioż Waszym babom się udało! Mojij zaś bedóm godać: Kajś ty, dziołcho, łoczy miała? Co ten gizd takigo mioł, żeś akurat go wybrała? Co ci doł? Przeca nawet biletów Ci nie wygroł??
2022-10-03 21:18:10
alouette: Nartszus, gorzyj, jak Twoja dziołcha "zdezerteruje" ;)
2022-10-04 08:16:38
nartszus: alouette całkiem możliwe, sytuacja dość napięta... delikatnie mówiąc ;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: