Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Pablopavo i Miuosh w Wiśle. Mamy dla Was bilety!

Miłośnicy literatury, a także twórczości Jerzego Pilcha już zacierają ręce. Od 1-4 czerwca Beskidy po raz kolejny zabarwią się na granatowo – w Wiśle rusza trzecia edycja Festiwalu Słowa im. Jerzego Pilcha Granatowe Góry. W jego ramach wystąpi m.in. Pablopavo i Miuosh! Mamy bilety.

Festiwal Słowa im. Jerzego Pilcha Granatowe Góry w Wiśle

Od 1-4 czerwca Beskidy po raz kolejny zabarwią się na granatowo – w Wiśle rusza trzecia edycja Festiwalu Słowa im. Jerzego Pilcha Granatowe Góry. Granatowe Góry to festiwal, które łączy różne wątki w literaturze i opowiadaniu o świecie. Podczas czterech dni będzie można wziąć udział w kilkudziesięciu spotkaniach i dyskusjach, zawartych w kilku blokach tematycznych, będzie można zgłębić swoją wiedzę o literaturze Jerzego Pilcha i poznać jej nowe oblicza, a także spojrzeć na Śląsk z różnych perspektyw, czy wziąć udział w spotkaniach poetyckich i reporterskich.

Pablopavo i Ludziki w Granatowych Górach

Niezwykły koncert w towarzystwie browaru, dworca i epizodycznych pociągów – Pablopavo i Ludziki na Granatowych Górach!

Koncert odbędzie się w Browarze Wisła, w piątek 2 czerwca 2023 o godzinie 20:00!

Pablopavo i Ludziki to zespół, który gra muzykę na pograniczu bluesa, reggae, rocka, elektroniki z elementami poezji śpiewanej. Ich koncerty to połączenie nostalgicznych melodii z PRL-owskich dancingów z utworami przywodzącymi na myśl jamajskie rytmy lub opartymi na elektronicznym bicie. Członkowie zespołu to Paweł „Pablopavo” Sołtys – wokal, Jakub „Earl Jackob” Sadowski – wokal, Rafał „Daddy Raffi” Kazanowski – gitara, Radosław Polakowski – skrzypce, akordeon, melodyka, Andrzej „DJ Zero” Giegiel – DJ, scratch, Emil „Emili Jones” Wojtczak – gitara basowa, instrumenty klawiszowe, Jakub „Jahcob JR” Kinsner – perkusja, mpc.

Bilety w cenie 40 zł. możecie Państwo zakupić na portalu kupbilecik.pl lub na miejscu w Wiśle:

  1. W Informacji Turystycznej
    2. W Wiślańskim Centrum Kultury

Dla posiadaczy Karty Mieszkańca Wisły oraz osób 60+ - rabat w wysokości 20%.

Przy zakupie biletu na drugi koncert w ramach Granatowych Gór czyli Miuosh akustycznie – Przyjdź do Mnie w Granatowych Górach, który odbędzie się w sobotę 3 czerwca 2023 r. w Amfiteatrze cena za dwa koncerty wynosi 100,00 zł.

Miuosh akustycznie – Przyjdź do Mnie w Granatowych Górach

Już 3 czerwca w wiślańskim amfiteatrze w ramach Festiwalu Słowa Granatowe Góry wydarzenie niezwykłe – koncert Miuosh akustycznie – Przyjdź do Mnie!

Projekt muzycznie czerpie z ostatnich dokonań autorskich katowickiego muzyka i rapera, który śmiało sięga w kierunku nieoczywistych rozwiązań muzycznych, a na scenę często zaprasza nieoczywistych gości, których możemy kojarzyć z zupełnie inną muzyką. Trzecia część trasy akustycznej będzie nosić tytuł „PRZYJDŹ DO MNIE” – tym razem autor pomysłu zaprasza słuchaczy do miejsca, w którym na co dzień tworzy i czuję się najlepiej – do swojej pracowni. W trasę pojedzie z nim autentyczne wyposażenie tego miejsca – od pianina, po mikrofony. Najsubtelniej jak tylko się da, jednak w asyście 18 muzyków i wielu gości, z produkcją na najwyższym poziomie. W czasie trasy nie zabraknie na niej gości.

Bilety w cenie 70,00 zł. możecie Państwo zakupić na portalu kupbilecik.pl lub na miejscu w Wiśle:
1. W Informacji Turystycznej
2. W Wiślańskim Centrum Kultury
Dla posiadaczy Karty Mieszkańca Wisły oraz osób 60+ jest rabat w wysokości 20%.

Uwaga Konkurs!

Na oba  powyższe koncerty mamy dla Was dwie podwójne wejściówki.

Zaostrzcie zatem ołówki lub/i poczucie humoru i napiszcie w komentarzu, dlaczego to właśnie Wy powinniście je zgarnąć. Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi wejściówkami.

PS: W odpowiedzi wskażcie, którym z koncertów jesteście zainteresowani.

 

Konkurs trwa do 30 maja włącznie. Rozstrzygnięcie konkursu 31 czerwca w tym artykule.

 Konkurs zakończony!

Bilety na koncert Pablopavo zdobywają: Zbyszek.BB (dwa bilety) i yaghert (dwa bilety)

Bilety na koncert Miuosha zdobywają: mallinka (dwa bilety) i Arnold_Filingier (dwa bilety)

Gratulujemy!

Informację o sposobie odbioru biletów wysłaliśmy do zwycięzców e-mailem na adres podany przy rejestracji konta na Portalu OX.PL. Sprawdzcie swoje skrzynki:)

 

NG/red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-24 11:23:31
mallinka: Na koncert Miuosha udać mi się marzy, I mam nadzieję, że się to przydarzy. Dziecko- do dziadków- pod pachę małżonek Niech się ucieszy ten mój ancymonek! Taka randeczka zdarza nam się rzadko, W rytm pięknej muzyki- nie mogę się doczekać- o matko! Dlatego mnie uszczęśliwicie ogromnie tymi biletami Bo na tą randkę z mężem czekałam latami! Także mówię Wam moi drodzy Nie zastanawiajcie się ani chwili, Ja utrzymam swe nerwy na wodzy, Ale wygrać to muszę moi mili!
2023-05-24 22:02:22
goszka: Pewien chłopak dostał kosza, Bo nie słuchał Miuosha. A w mojej głowie tylko gwiazdy i tramwaje To mi spać nie daje. Jego 'mikrofon i usta to broń, Słowa to naboje' Na tym koncercie w miejscu nie ustoję. To nie tylko głupie gadanie, Wisła miastem szczęścia się stanie. Na koncert chce dostać wezwanie!
2023-05-24 22:40:23
Witam100: Wychodzę z założenia, że chcę, więc będę to mieć. Oczywiście, życie trochę zweryfikowało moje oczekiwania i na przykład do dzisiaj nie mam romansu z Salma Hayek,ale inne rzeczy nauczyłem się jednak zdobywać, dlatego piszę ten komentarz. Gdy zobaczyłem informację o konkursie wiedziałem, że wygram bilet na koncert pablopavo i ludziki, wierzę w siłę pozytywnego myślenia, reszta zostaje w waszych rękach!
2023-05-30 09:32:30
Sylwester4444: Czasami człowiek przenosi góry, czasami też lata myślami w chmury, a ja poszedłbym nawet w otchłań piekielną niestety żeby na koncert Miousha wygrać bilety!. Wcześniej artysta mi nieznany, lecz moja Miła sprawiła że został pokochany. Wszędzie słyszę jego pieśni, wybrzmiewają w dzień i we śnie, Miła słucha na okrągło i tak do mnie to dotarło. Trzeba było nauczyć się piosenek, i z dziewczyną śpiewać śmielej. Miasto szczęścia 2018 znam na pamięć, Nie mam skrzydeł 2018 też ogarnę, czasem mam Wizję 2018 i widzę Anioła 2011, ale to jest moja dziewczyna, która jest już dla mnie jak rodzina. Chciałbym pośpiewać piosenki z nią w Wiśle, bo to umocni naszą więź i ze wspólnymi pasjami pozwoli patrzeć w przyszłość. Pozdrawiam
2023-05-30 13:19:27
Zbyszek.BB: Wisła miasto Adama Małysza, a Paweł Sołtys - Pablopavo to wielki kibic. I właśnie w tak wyjątkowym miejscu miałbym okazję, po koncercie, porozmawiać z p. Pawłem o sporcie. Przy okazji zapytałbym i może w końcu poznał odpowie na nurtujące mnie pytanie dlaczego tylko popiół ma.
2023-05-30 14:22:52
Arnold_Filingier: Spośród artystów występujących podczas Festiwalu Słowa im. Jerzego Pilcha Granatowe Góry w Wiśle, zdecydowanie najchętniej wybrałbym się na koncert Miuosha. W 2020 roku wydał on (po prawie 20 latach na polskiej scenie muzycznej oraz kilkunastu płytach wydanych w ramach projektów takich jak Projektor, 19SWC czy Fandango Gang) album, który urzekł mnie najbardziej - album „Powroty”. Miuosh jest przykładem, że można się zmieniać w swojej twórczości, pozostając przy tym sobą i wykonując kawał dobrej roboty. Długo oczekiwane wśród fanów wydawnictwo zdecydowanie spełniło moje oczekiwania pod względem zarówno muzycznym jak i lirycznym. Kawałki takie jak „Motyle” czy „Lhotse” goszczą na moich słuchawkach praktycznie każdego dnia. Otaczająca nas rzeczywistość opisywana słowami Miuosha, retrospekcje przelewane przez niego na papier, a następnie ich wykonania to zdecydowanie coś, co chciałbym usłyszeć i zobaczyć na żywo w najbliższy weekend! Widowisko i energia, którą daje publiczności Miuosh na swoich koncertach zapadają na długo w pamięci i z niecierpliwością oczekuję na kolejne występy tego Artysty. W zeszłym roku miałem przyjemność uczestniczyć w koncercie akustycznym w Teatrze Śląskim w Katowicach i jestem pewien, że w Amfiteatrze występ Miuosha będzie równie niezapomnianym przeżyciem :)
2023-05-30 20:46:30
yaghert: Powinniśmy zgarnąć wejściówki na piątkowy wieczór z Pablopavo i Ludzikami, bo prognozy mówią, że będzie dość chłodny... A Pablopavo śpiewa "Wiosnom trzeba trochę pomagać, same nigdy nie będą gorętsze". Dlatego zgłaszamy się na ochotników, żeby pomóc tej wiośnie i rozkręcić zabawę w browarze przy browarze, w towarzystwie muzyki, która rozgrzewa serca i rozwesela twarze. Zamierzamy śpiewać, podrygiwać i dziko klaskać, by wywołać bisy. W ten sposób podniesiemy temperaturę w całej Wiśle. Ale spokojnie, nie wywołamy pożaru - ogień będzie tylko w naszych oczach. Niczego nie trzeba będzie gasić. No... chyba że pragnienie. Ale skoro będziemy w browarze, nie powinno z tym być problemu :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: