Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Raz Dwa Trzy – 30 lat minęło

To już 30. Lat zespół Ra Dwa Trzy dostarcza nam wzruszeń. Wkrótce wykonawców takich przebojów jak „Czy te oczy mogą kłamać?”, „Czarna Inez”, „ Trudno nie wierzyć w nic” będziemy mogli słuchać w cieszyńskim teatrze. 28 sierpnia w ramach Cieszyńskiego Przekładańca. Mamy bilety!

30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i tak zaczęła się historia zespołu Raz Dwa Trzy - zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu.

Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i  fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno - literacki język.

Zespołu, który w niedościgniony  sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów.

Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe.

To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy”  - jego swoistym DNA.

- Koncertami również - bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą  z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście. Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert ! – piszą muzycy na oficjalnej stronie zespołu.

Już niedługo - 28 sierpnia o godz. 19.00 ZESPÓŁ RAZ DWA TRZY wystąpi w ramach Cieszyńskiego Przekładańca w Cieszynie (Zobacz: Cieszyński Przekładaniec – będzie się działo ) w Teatrze im. A. Mickiewicza.

Bilety do nabycia w Teatrze im. A. Mickiewicza i w siedzibie Fundacji "Być Razem" (ul. Wałowa 4 w Cieszynie).

- Cały dochód z koncertu przeznaczymy na organizację Festiwalu. Zapraszamy serdecznie – zachęcają Organizatorzy.

 

Uwaga Konkurs!

Mamy 10 biletów na koncert „Raz Dwa Trzy” dla Was. Aby je zdobyć wystarczy, być pomysłowym. Zadanie konkursowe: W komentarzu poniżej artykułu złóż życzenia zespołowi Raz Dwa Trzy z okazji 30. lat na scenie. Nagrodzimy 5 osób, które złożą najciekawsze życzenia podwójną wejściówką. Konkurs trwa do 22 sierpnia. Rozwiązanie 23 sierpnia w niniejszym artykule.

 Konkurs zakończony!

Dziękujemy w imieniu Raz Dwa Trzy za wspaniałe życzenia!

Podwójne bilety wędrują do: sk_cieszyn, rafiki102, Anthony, EwkaWislanka i Edward_Sanetra. O sposobie odbioru biletów poinformujemy Was e-mailem (na adres powiązany z kontem na OX.PL).

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

8
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-08-19 08:39:30
sk_cieszyn: 30 lat temu, studenci się zebrali, zespół założyli bo chętnie śpiewali, nagrody, platyny, sukcesów wiele niech Wasza muzyka porusza serca na całym świecie, niech śpiew jest odpoczynkiem dla duszy, początkiem pokoju - wielkie to czyny i tego Wam dalej Wszyscy życzymy !
2022-08-19 08:52:20
rafiki102: Cytując was jako klasyków gatunku: "…I znasz sto mądrych rad co drogę w świat wybierać radzą. I wciąż ktoś mówi ci, że właśnie w tym tkwi sprawy sedno, Byś mógł z tysiąca dróg wybrać tę...jedną." Szczęście nigdy nie może być celem a drogą, którą się pokonuje w życiu. Więc życzymy wam tej drogi, nie koniecznie prostej i łatwej, bo również zakręty rozwijaną nas, kolejnych 30 lat pokonywania szczęścia w waszej drodze.
2022-08-19 10:53:17
GusGus: Muzykańci. Cobyście mieli tela energii i radości z granio jako w Rotundzie w 90r. jeszcze ze trzicet roków.
2022-08-19 18:38:41
Anthony: "Zapyta Bóg w swym niebie co dałem mu od siebie..." - zostawmy PB w spokoju panie Adamie, niech się zajmie łobuzami w sutannach jeśli mu faktycznie zależy. Pan i "Raz, Dwa, Trzy", Wy bez proszenia i bez przepytywania po prostu d a l i ś c i e nam kawałek nieba, od siebie. Za potężny ładunek emocji i mądrość przesłania jakie Wasze piosenki niosą od 30 już lat serdecznie dziękuje. Zostaną one ze mną na zawsze, na tej samej półce co utwory Marka Grechuty czy Ewy Demarczyk. Będę w cieszyńskim teatrze 28., by jeszcze raz z wielką przyjemnością poddać się magii jaką tworzycie. Wszystkiego najlepszego.
2022-08-21 13:09:42
matylda1: Raz, dwa, trzy - niech spełnią się sny, Raz, dwa, trzy - niech kocha Was publika, Raz, dwa, trzy - niech wena dopisuje i muzyka gra przez następnych 30 lat!
2022-08-21 21:06:12
EwkaWislanka: Tak mówi Pismo Święte, że nic dwa razy się nie zdarza, nawet taki jubileusz, ale i tak warto żyć. Na raz, dwa, trzy pod niebem pełnym cudów, jutro też możecie być szczęśliwi. Idźcie swoją drogą przed siebie dalej, niż sięga myśl. I nie płyńcie tą rzeką, co wszyscy. Z małego miasta wielkie życzenia dla Wielkiego Zespołu na następne 30 lat.
2022-08-22 11:38:22
Edward_Sanetra: 30 lat to dużo dla młodych, i ledwie paczka wspomnień dla takich choćby w moim wieku. Jeśli przez 30 lat słucham Waszych piosenek z niezmiennie taką samą przyjemnością, budzą one wciąż silne pozytywne emocje, to czegóż więcej wymagać od muzyków. Dziękuję za te lata z Waszą obecnością w moim życiu, całemu zespołowi życzę byście jak najdłużej mogli podsycać w sobie źródła inspiracji i energii do tego co tworzyliście i nadal tworzycie. W tych wydaje się nieraz beznadziejnych dzisiejszych czasach - nadzieja to plan, on ziści się nam... Wasze piosenki dodają sił. Dużo zdrowia i życia z uśmiechem na twarzy.
2022-08-23 15:22:06
Edward_Sanetra: dziękuję
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: