Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Abdaradab - bilety rozdane

W najbliższy piątek,  26 listopada 2010 w  auli Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu, w ramach cyklu Jesienne Dorotki wystąpi Abradab.
Patronat medialny nad tym wydarzeniem muzycznym sprawuje Portal Śląska Cieszyńskiego  OX.PL. Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy dla was 4. podwójne zaproszenia a otrzymali  je autorzy  najciekawszych komentarzy (link do konkursu), które wybrały jeden wers z utworu "Mamy królów na banknotach" Abradaba i uzasadniły, dlaczego ich zdaniem ten fragment jest najlepszy, najciekawszy i najbardziej trafny.

Spośród wszystkich odpowiedzi organizator konkursu wybrał 4. zwycięzców a zostali nimi:
1. La_Chica_Loca
2. rudi
3. piotrek998998
4. sarnus


Zgodnie z zasadami konkursu należy przesłać na adres redakcji redakcja@ox.pl  (z maila na który zarejestrowany jest użytkownik):  Imię i Nazwisko, miejscowość oraz telefon (do wiadomości redakcji)

Gratulujemy zwycięzcom! A wszystkich zapraszamy już jutro o 19:30 (piątek 26 listopada 2010) do  auli Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Strumieniu gdzie Abradab wystąpi. 

Uwaga! Podczas koncertu będzie możliwość zakupu płyt zespołu

 

Kiedy w połowie lat dziewięćdziesiątych objawił się hardcore psycho-rap, polska scena muzyczna przeżyła trzęsienie ziemi. Psychodeliczne rymy zburzyły zastane schematy i wlały potężną dawkę nowości w uszy i umysły. Jednym z ludzi, którzy odpowiadają za tę muzyczną rewolucję, jest AbradAb – współtwórca hardcore psycho-rapu i jeden z założycieli formacji rapowej Kaliber 44.

Abradab nieprzerwanie koncertuje dając występy na terenie całego kraju ale także za granicą m.in. w USA, Anglii, Irlandii, Niemczech, Czechach czy Francji.


 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: