Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bądź twarzą Top FitnessSzukamy twarzy nowopowstałego w Cieszynie centrum ruchu i kondycji Top Fitness. Zwyciężczynie zdobędą atrakcyjne nagrody. Naprawdę jest o co walczyć.

UWAGA KONKURS POTRWA DO 6 GRUDNIA!!!

Lubisz sport? Dbasz o kondycję i swoją sylwetkę? Na siłowni czujesz się jak ryba w wodzie? Jeśli tak – ten konkurs jest właśnie dla Ciebie.

Szukamy kobiecych twarzy Top Fitness. To centrum, które powstało z myślą o niesieniu pomocy osobom pragnącym prowadzić zdrowy tryb życia, dbać o kondycję oraz zachować atrakcyjny wygląd. Utożsamiasz się z naszą misją? Koniecznie przeczytaj dalej.

Przez miesiąc czekamy na Wasze zdjęcia. Pokażcie nam jak dbacie o kondycję i atrakcyjny wygląd. Nadesłane przez Was zfotografie będą publikowane na portalu OX.pl. Najciekawsze wybierze jury, w którym zasiądzie przedstawiciel portalu, właściciel centrum Top Fitness oraz zawodowy fotograf – właściciel agencji fotograficznej fotoSprinter, współorganizator konkursu. Interesuje nas nie tylko Twój wygląd, ale także pomysł na zdjęcie i jego wykonanie. Mamy tylko jedno ograniczenie. Musisz być pełnoletnia!

Trzy najpiękniejsze z Was nagrodzimy szansą przeżycia niecodziennego ekstremalne górskiego szaleństwa. Wygracie karnet na 4-godzinną przejażdżkę skuterami śnieżnymi. Mamy także 3 karnety bez ograniczeń na wszystkie atrakcje, które oferuje centrum Top Fitness (I miejsce – karnet na 3 miesiące, II miejsce – karnet na 2 miesiące, III miejsce – karnet na 1 miesiąc).

Najpiękniejsza dodatkowo otrzyma profesjonalne portfolio przygotowane przez fotoSprintera (wartość 490 złotych), współorganizatora naszego konkursu. Eksperci fotografii z fotoSprintera ufundowali także niespodzianki dla zdobywczyni II i III miejsca: sesję standardowa (wartość 290 złotych) oraz mini sesję (wartość 99 złotych). Mamy też dla Was dobrą wiadomość. Rozdamy także 97 pojedynczych wejściówek do wykorzystania w Top Fitness Cieszyn (Bobrecka 25, Galeria Pasecki) lub w Jasienicy przy Strumieńskiej 829.

Fundatorem nagród są: Top Fitness, Galeria Pasecki, sieć sklepów Tina z Cieszyna oraz fotoSprinter.

Na Wasze zdjęcia czekamy pod adresem konkurs@ox.pl przez najbliższy miesiąc, do 18 listopada. - UWAGA KONKURS POTRWA DO 6 GRUDNIA!!!

(łg)

Nadesłane zdjęcia (Kliknij w zdjęcię aby zobaczyć powiększenie): 

 

 

 


 


  


 


 


 


 


 


 

 

 

 

 

 

 

   

 

   

 

   

    

 

 

    

 

 

    

miejsce na twoje zdjęcie

miejsce na twoje zdjęcie

 

miejsce na twoje zdjęcie

    

miejsce na twoje zdjęcie

 

miejsce na twoje zdjęcie

 

miejsce na twoje zdjęcie

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: