Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Będą wyginać śmiało ciało - konkurs ze Strefą Wolności rozstrzygnięty!

Już wiadomo kto powygina śmiało ciało w Strefie Wolności! Wybraliśmy autorów najlepszych odpowiedzi.

To był zacięty pojedynek na rymy. Chociaż komentarzy było wiele, większość z nich była autorstwa trzech osób, które do końca konkursu zaciekle walczyły na słowa. Kreatywność naszych czytelników sprawiła nam wiele frajdy, dlatego chętnie nagradzamy i do czytania komentarzy zwycięzców zachęcamy - przeczytacie je tutaj.

Wejściówki do Strefy Wolności otrzymują nasi poeci: traf, mallinka i jadowita, a także nikita, której chcemy dostarczyć motywacji do ćwiczeń i zachęcić do częstego odwiedzania Strefy.

Zwycięzcom gratulujemy i mamy dla nich jeszcze jedną niespodziankę! Wejściówki miały być na cztery różne zajęcia: Flowin, Flowin Pilates, Tai Chi, oraz na Dance Aerobic. Jako że laureatom konkursu najbardziej zależało na zajęciach z Dance Aerobicu, Strefa Wolności zgodziła się, by wybrali takie zajęcia, na jakie mają ochotę. Kto wie, być może nasza trójka poetów spotka się na sali ćwiczeń i wspólnie ułoży jakiś wiersz?

Uwaga!

Wszystkich czterech zwycięzców prosimy o jak najszybsze wysłanie swojego imienia i nazwiska na adres mailowy: anna.gabrys@ox.pl. W temacie wiadomości należy wpisać „konkurs Strefa Wolności”. Wiadomość prosimy przesłać z konta e-mail, na które zarejestrowano użytkownika na OX.PL.
Wejściówki można odbierać w Strefie Wolności przy ul. Stawowej 6 w Cieszynie
do piątku, 3 lutego 2012r. włącznie. Strefa czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-22.00 a także w niedzielę od 14.00 do 22.00.

źródło: ox.pl
dodał: AGA

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: