Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Bilety dla Was

Już w najbliższą sobotę, 27 września w cieszyńskim teatrze usłyszymy i zobaczymy największe gwiazdy 'Piwnicy Pod Baranami'.

Najpiękniejsze i największe przeboje o miłości, namiętności, czy tkliwości jak np. Rebeka, Skrzypek Hercowicz, Konwalie Bzy albo Pet, Czreśniowy Grzech, Jęczmienny Łan, czy Zapominam przy Tobie - będą mogli Państwo usłyszeć w wykonaniu największych i najwspanialszych artystów Piwnicy Pod Baranami: Powrót do miłości spełnionej i niespełnionej chwila po chwili - problemem nie są ludzie i sytuacje, lecz myśl o nich. Piosenki te wprowadzą nas w romantyczny nastój, pobudzą uczucia i przywołają wspomnienia. Jedni chcą szaleć, inni tańczyć a jeszcze inni umierać. Można i tak, bowiem w piosence wszystko jest możliwe.

Podczas wspaniałego wieczoru na scenie naszego teatru wystąpią: Alosza Awdiejew, Tadeusz Kwinta, Mieczysław Święcicki, Tamara Kalinowska, Aleksandra Maurer, Ewa Wnuk Krzyżanowska, Leszek Wójtowicz, Rafał Jędrzejczyk, Czesław Wojtała, Dorota Ślęzak, Agata Ślazyk, Kamila Klimczak, Aneta Talkowska, Andrzej Talkowski, Mirosław Obłoński, Maciej Półtorak, Piotr Kubowicz, Krzysztof Janicki.

Koncert Piwnicy Pod Baranami już w najbliższą sobotę o godzinie 19.00 w teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie.

Zagrają znakomici muzycy Piwnicy Pod Baranami: Michał Półtorak - skrzypce, Agata Półtorak - skrzypce, Michał Chytrzyński – skrzypce, Kamila Owsianików - flet, Paweł Pierzchała - piano, Tomasz Kmiecik – piano, Adrian Konarski - piano, Jerzy Odrowąż Wysocki - gitara, Paweł Kuźmicz – bas

Dla czytelników Portalu OX.pl mamy bilety na to wydarzenie.

Pierwsze dwie osoby, które napiszą maila na adres konkurs@ox.pl z tytułem "piwnica" i podają imię i nazwisko, oraz login z klubu ox.pl otrzymają wejściówkę na sobotni koncert.

Konkurs zakończony!

Najszybsi byli: Arato i BE65. Gratulujemy! Bilety do odbioru w siedzibie redakcji Portalu w Skoczowie na ul. Wałowej 3 w godz. 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku.

 

red.

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: