Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Browar zwiedzi aż 20 osób! WYNIKI KONKURSU

Ze względu na duże zainteresowanie konkursem, Bracki Browar Zamkowy w Cieszynie zwiększył pulę nagród z trzech do dziesięciu! Sprawdź czy wygrałeś bilet VIP upoważniający do nocnego zwiedzania browaru wraz z osobą towarzyszącą.

Ochotę na zwiedzanie miejsca, w którym piwo wciąż warzone jest tradycyjnymi metodami, miało wielu z Was. Dosłownie zasypaliście nas odpowiedziami. Niestety niektóre z nich nie były poprawne, dlatego przypominamy, jak brzmiały pytania i podajemy prawidłowe odpowiedzi:


1. Kiedy wznowiono warzenie piwa w Browarze Brackim po zakończeniu II Wojny Światowej? (należało podać dokładną datę – dzień, miesiąc, rok)

Prawidłowa odpowiedź:        18 maj 1945r.


2. Jakie trzy rodzaje piwa były warzone w Cieszynie do wybuchu II Wojny Światowej?

Prawidłowa odpowiedź:         Ale, Lager, Pilzeńskie


Nagrodziliśmy w pierwszej kolejności osoby, które podały dwie poprawne odpowiedzi, a następnie te, które udzieliły choć jednej prawidłowej.
 

Uwaga!
Początkowo do wygrania były trzy bilety VIP (zwycięzca +osoba towarzysząca) na nocne zwiedzanie browaru wraz z przewodnikiem (wartość biletu: 25zł/os.).

Bracki Browar Zamkowy zdecydował się jednak przyznać aż 10 biletów, organizując tym samym zwiedzanie dla grupy 20 osób.  Zaproszenia wygrywają użytkownicy: krome, colin1979, maraena1983, zoyd, biegacz89, bajtel, Chain, iga23, sahem1977 oraz muminek20.Gratulujemy i przypominamy, że każdy ze zwycięzców może zabrać ze sobą jedną osobę towarzyszącą!

Zwiedzanie odbędzie się w sobotę o godz. 14.00. Zbiórka o 13.45 przy scenie na terenie Brackiego Browaru Zamkowego w Cieszynie.
 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: