Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cyrk Korona: bilety do Wisły i Ustronia

Duże zainteresowanie konkursem, w którym rozdaliśmy bilety na występy Cyrku Korona w Wiśle i Ustroniu, skłoniło nas do przygotowania kolejnego do tych właśnie miejscowości! Akrobaci, klauni, linoskoczkowie i zwierzęta wystąpią w Wiśle i Ustroniu już w najbliższą środę (06.07.11) i czwartek (07.07.11).

Jeden z największych cyrków w Polsce pokaże swoje najlepsze numery:  Mr. Chapa (komika, clowna), finezyjny numer łączący w sobie pokaz szczudlarski i napowietrzne ewolucje (Saszka 7 lat z programu Mam Talent), pokaz zwierząt egzotycznych (wielbłądy, dromadery, zebry afrykańskie, lamy, oraz małpy i kuce), pokaz taneczny (taneczna inspiracja), transformacje oraz znikające gołębie, czyli pokaz sztuki magii w wykonaniu iluzjonisty, siłowa gimnastyka powietrzna, ekwilibrystyczno - akrobatyczny numer, wykonywany na stalowych masztach, pokaz kucy szetlandzkich i koni, akrobatyczne pokazy kaskadera na motocyklu, pokaz zwierząt, w którym udział biorą: psy duże i małe, kozy, gęsi na zjeżdżalni, oraz ulubieńca dzieci - byka Fernando, powietrzne ewolucje w sieciach (Ssnake z programu Mam Talent), pokaz wielbłądów, akrobacje w podwieszeniu za włosy, oraz linoskoczka z gorącej Kuby.

- Cyrk Korona zaprezentuje swój nowy program POWIETRZNE FANTAZJE, czyli multimedialne widowisko łączące w sobie akrobatykę, sport, taniec, kaskaderskie ewolucje, pokazy zwierzyny, oraz muzykę. Po przekroczeniu progu wielkiego namiotu wkroczycie w krainę Powietrznych Fantazji, a ich akrobaci będą dosłownie fruwać nad Waszymi głowami zapewniając moc wrażeń przez ponad dwie godziny - zapewnia Stanisław Piasecki, menadżer Cyrku Korona.

Więcej informacji na temat Cyrku Korona można znaleźć na stronie: www.cyrk-korona.com.pl oraz na profilu na Facebooku, Rezerwacje biletów w lożach pod numerem 728-31-99-66.

Uwaga konkurs!!!

Wspólnie z Cyrkiem Korona przygotowaliśmy dla Was 4 bilety * (po dwa do Wisły i Ustronia). Aby je otrzymać, należy pod tą wiadomością w komentarzu odpowiedzieć poprawnie na pytanie: w którym roku Cyrk Korona otrzymał odznaczenie „Specjalny Przyjaciel" jako firma wspierająca działalność Olimpiad Specjalnych oraz podać miejscowość, której bilet miałby dotyczyć. Wygrywają cztery najszybsze i poprawne odpowiedzi (po dwie najszybsze i poprawne dla danego miasta).

* 1 bilet podwójny uprawnia do wejścia dwóch osób dorosłych lub jednej osoby dorosłej z dwójką dzieci do 10 lat.

Konkurs Zakończony!!

Bilety na występ Cyrku Korona w Ustroniu otrzymują użytkownicy: manius1511 i arabeska

Bilety na występ Cyrku Korona w Wiśle otrzymują użytkownicy: tp i mariuszt

Gratulujemy!! Prosimy o przesłanie swojego imienia i nazwiska najpóźniej do jutra (05.07.11) do godziny 12.00 na maila: redakcja@ox.pl. Wiadomość musi pochodzić z konta, na które zarejestrowane jest konto Użytkownika.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: