Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Cyrkowe ewolucje z Koroną - Konkurs

Powietrzne ewolucje, kaskaderskie pokazy i niezwykłe sztuczki egzotycznych zwierząt; klauni, linoskoczkowie i sztuczki magiczne - oto atrakcje każdego szanującego się cyrku. Zabawa, która cieszy najmłodszych i najstarszych wraz z cyrkiem Korona, jednym z największych cyrków w Polsce, rozpoczyna się już w najbliższą niedzielę. Wspólnie z Cykiem Korona przygotowaliśmy dla Was 8  biletów na to niezwykłe widowisko.

Cyrk Korona jest jednym z największych cyrków w Polsce, działa od 1993 roku, jednak jego korzenie sięgają kilku pokoleń wstecz, gdyż łączy wielopokoleniową tradycje rodzin Nowotny i Pinder. Podczas zbliżającego się tygodnia, poczynając od niedzieli Cyrk wystąpi w regionie: w  Żywcu 03.07.11 (o 16.00), w Szczyrku w poniedziałek 04.07.11 o godz. 17.30, w środę (06.07.11) w Wiśle o 17.30, a czwartek (07.07.11) o 17.30 w Ustroniu. Jakie atrakcje będzie można zobaczyć na arenie? - Cyrk Korona zaprezentuje swój nowy program POWIETRZNE FANTAZJE, czyli multimedialne widowisko łączące w sobie akrobatykę, sport, taniec, kaskaderskie ewolucje, pokazy zwierzyny, oraz muzykę. Po przekroczeniu progu wielkiego namiotu wkroczycie w krainę Powietrznych Fantazji, a ich akrobaci będą dosłownie fruwać nad Waszymi głowami zapewniając moc wrażeń przez ponad dwie godziny - zapewnia Stanisław Piasecki, menadżer Cyrku Korona.

W programie będzie można zobaczyć m.in.: występ Mr. Chapa (komika, clowna), finezyjny numer łączący w sobie pokaz szczudlarski i napowietrzne ewolucje (Saszka 7 lat z programu Mam Talent), pokaz zwierząt egzotycznych (wielbłądy, dromadery, zebry afrykańskie, lamy, oraz małpy i kuce), pokaz taneczny (taneczna inspiracja), transformacje oraz znikające gołębie, czyli pokaz sztuki magii w wykonaniu iluzjonisty, siłowa gimnastyka powietrzna, ekwilibrystyczno - akrobatyczny numer, wykonywany na stalowych masztach, pokaz kucy szetlandzkich i koni, akrobatyczne pokazy kaskadera na motocyklu, pokaz zwierząt, w którym udział biorą: psy duże i małe, kozy, gęsi na zjeżdżalni, oraz ulubieńca dzieci - byka Fernando, powietrzne ewolucje w sieciach (Ssnake z programu Mam Talent), pokaz wielbłądów, akrobacje w podwieszeniu za włosy, oraz linoskoczka z gorącej Kuby.

Więcej informacji na temat Cyrku Korona można znaleźć na stronie: www.cyrk-korona.com.pl oraz na profilu na Facebooku, Rezerwacje biletów w lożach pod numerem 728-31-99-66.

Uwaga konkurs!!!

Wspólnie z Cyrkiem Korona przygotowaliśmy dla Was 8 biletów (po dwa do każdej miejscowości; jeden bilet umożliwia wstęp dwom osobom dorosłym plus dziecko do lat 10 lub 1 osobie dorosłej plus dwoje dzieci do lat 10). Aby je otrzymać należy pod tą wiadomością w komentarzu napisać, która atrakcja cyrkowa jest dla Was najciekawsza i dlaczego oraz podać miejscowość, której bilet miałby dotyczyć. Na odpowiedzi czekamy do piątku do godz 15.00. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy biletami. Zwycięzców powiadomimy  o wygranej na łamach portalu oraz mailowo.

Zwycięzcy *:

Bilety na występ Cyrku Korona w Ustroniu otrzymują użytkownicy: pepjaw i Ciaproczek

Bilety na występ Cyrku Korona w Wiśle otrzymują użytkownicy: glinka i IzKo

Gratulujemy!!

* Z powodu braku zgłoszeń biletów na występy w Żywcu i Szczyrku nie przyznano.

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: