Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Czary z drewna - wygraj zabawki ''Pilch''

Westchnął na półce misiu puchaty, lalka dopiła ostatni łyk herbaty, samochodzik zaliczył zderzenie ze ścianą, czekają zabawki na niego i na nią. Marne to czekanie, bo konkurencja przednia. Miś, autko i lalka żałują, że nie są z drewna. Bo Kasia, Asia, Jurek i Tomek wolą zabawki Pilcha niż bawić się w domek. A teraz zabawkę możesz mieć i ty. Weź udział w konkursie i wygraj bony.

Za górami, za lasami, w pięknej krainie Wisłą zwanej, pewien mądry człowiek postanowił wystrugać zabawkę z drewna. Ponieważ była piękna i podobała się dzieciom, wystrugał kolejną i kolejną. Tak powstała fabryka zabawek "Pilch". A było to w roku 1991. Od tego czasu z buku, świerku i sosny wyczarowano wiele gier, zabawek i drewnianych pomocy dydaktycznych. Dziś od Kielc aż po Dubaj niesie się wieść o drewnianych cudach ludzkiej wyobraźni, które sprawiają dzieciom mnóstwo radości, przy okazji ucząc matematyki, chemii czy poprawnej wymowy. Dzielni panowie z ustrońskiej fabryki w pocie czoła strugają z drewna rzeczy, o których nie śniło się nawet twórcy Pinokia.

Pewnego dnia w wielkiej fabryce rozgorzała dyskusja: Tyle zabawek, lecz która najlepsza? Jedni twierdzili, że nie ma to jak przedmuchiwanie piłki przez flipper logopedyczny, inni, że nic tak nie przygotowuje do życia jak drzewko smutku i radości, jeszcze inni, że spełnieniem dziecięcych marzeń jest drewniany rowerek „Góralkiem” zwany i tak każda zabawka miała swojego zwolennika. Pracownicy fabryki zabawek spieraliby się do dziś, gdyby nie pomysł: zapytajmy dzieci, przecież robimy to dla nich!

Dlatego teraz na łamach OX-a firma Pilch pyta: która z naszych zabawek wydaje Ci się najciekawsza i dlaczego? Odpowiedzi przesyłać można do końca maja. Autorzy najlepszych wypowiedzi otrzymają bony na zakupy w sklepie firmowym Pilch znajdującym się w Ustroniu.

Nagroda główna – bon o wartości 200 zł,
II miejsce – bon o wartości 100 zł,
III miejsce – bon o wartości 50 zł.

By wziąć udział w konkursie odwiedź stronę: pilchr.pl i wypełnij formularz.

(artykuł sponsorowany)

źródło: ox.pl
dodał: AGA

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: