Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Czy ktoś ma ochotę na Smile?

Z przyczyn niezależnych od redakcji występ Kabaretu Smile został przeniesiony na inny termin.

 

Kabaret Smile wystąpi 8 kwietnia – najbliższy piątek w Skoczowie. Bilety już można kupić w skoczowskim ARTadresie, albo wygrać w konkursie Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.


Kabaret Smile powstał w 2003roku w Lublinie i od tej pory bawi rzeszę swoich widzów. W swojej karierze zaliczył już niejeden występ na przeglądzie kabaretu PAKA, gdzie zdobył nagrodę publiczności w 2008 roku, zespół stanął też w 2006roku  na stopniu podium.  Kabaret bawi różnorakim rodzajem humoru, od dowcipu obyczajowego po parodię różnorakich stylów muzycznych. Z pewnością tego humoru nie zabraknie też w Skoczowie, gdzie kabaret rozśmieszy 8 kwietnia – w najbliższy piątek o godz. 18.00. Bilety w cenie 18 złotych można kupić w skoczowskim ARTadresie w atrakcyjnej cenie 18 zł.


Dla naszych czytelników, wspólnie z Miejskim Centrum Kultury w Skoczowie przygotowaliśmy konkurs. Napiszcie w komentarzach dlaczego to właśnie Wam powinniśmy przekazać podwójne zaproszenie na kabaret? Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy biletami. Na odpowiedzi czekamy do 7 kwietnia do godz. 17.00!

KOD


A poniżej jeden ze skeczy sympatycznego kabaretu Smile:

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: