Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Damian Holecki w Skoczowie

Król współczesnej piosenki biesiadnej będzie koncertował w Skoczowie. Artysta wystąpi 5 maja o godz. 19.00 w Sali widowiskowej Pod Pegazem.

 

Kiedy on pojawia się na scenie publiczność zdecydowanie się ożywia. Nazywają go królem śląskiej biesiady. 

Damian Holecki urodził się w Mysłowicach. Studiował piosenkarstwo na wydziałach: Wokalno - Aktorskim oraz Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowickiej Akademii Muzycznej. Sam nie tylko jest uzdolniony wokalnie. To również  pianista, kompozytor i aranżer, a także autor tekstów i producent wideoklipów. Damian Holecki to laureat wielu konkursów wokalnych w kraju i za granicą. Koncertował m.in. z DJ Bobo, Modo i Capitan Jack. Brał udział w trasie koncertowej z grupą Erotic. Występował również w koncertach Lata z radiem z Ryszardem Rynkowskim i T - Love. Brał też  udział w sopockim koncercie Dance Molo Party. Wydał kilka solowych płyt i  sprzedał dziesiątki tysięcy fonogramów.

Artysta wystąpi w Skoczowie 5 maja godz. 19.00 w sali widowiskowej "Pod Pegazem"(ul. Targowa 26). Bilety na koncert Damiana Holeckiego promujący płytę „ W siódmym niebie” można kupić w skoczowskim ARTadresie w cenie 30 zł. (ARTadres czynny od pon-pt w godzinach 9.00-16.00)

Wspólnie z Miejskim Centrum Kultury w Skoczowie ogłosiliśmy tez konkurs. Na szczęśliwca czeka podwójne zaproszenie na koncert. Otrzyma je ta osoba, która jako pierwsza 4 maja o godz. 8.00 wyśle do nas mail na adres dorota.kochman@ox.pl z prawidłową odpowiedzią na pytanie: Spod jakiego znaku zodiaku jest Damian Holecki?


źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: