Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dżem na Dolańskim Grómie! Konkurs!

Zapamiętajcie datę 27 maja! To wtedy w Karwinie odbędzie się Dolański Gróm, czyli czadowy festiwal w pięknej scenerii parku zamkowego. W tym roku zagra Dżem!

Dolański Gróm. to impreza muzyczna na pograniczu rockowego koncertu i rodzinnego pikniku organizowana przez pezetkaowców z frysztackiego Koła PZKO. Z roku na rok rozrasta się i ściąga nowych miłośników muzyki z Polski, Czech, przede wszystkim z regionu. Przyciąga nie tylko wspaniałą atmosferą, ale przede wszystkim świetną muzyką.

W tym roku oprócz obiecujących polskich zespołów SIQ i AKURAT zobaczymy na scenie formację z Zaolzia AMPLI FIRE z obiecującym wokalistą Przemkiem Orszulikiem, jako czeska gwiazda wystąpi popularny zaspół WOHNOUT a główną gwiazdą Dolańskiego Grómu 2017 będzie legendarna formacja DŻEM.

Bilety na Dolański Gróm 2017 mozna zakupić na www.ticketportal.cz

Warto zerkać tez na oficjalny fanpage Dolańskiego Grómu na Facebooku oraz na Twitterze, gdzie prócz informacji o zepsołach, pojawią się również konkursy.

Uwaga konkurs!

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na Dolański Gróm! Aby je zdobyć trzeba wybrać swoja ulubioną piosenkę Dżemu i napisać czadową dedykację dla kogoś do tej piosenki. Odpowiedzi na zadanie konkursowe prosimy zamieszczać w komentarzach poniżej. Konkurs trwa do końca lutego br.

Konkurs zakończony!

Najbardziej spodobały się nam komentarze: wajo85 i Mat712. Gratulujemy! Zapraszamy po odbiór biletów do siedzyby Redakcji (Skoczów, Wałowa 3) do końca marca br. (od pon. do pt. w godz. 8-16).

Impreza jest pod patronatem portalu OX.PL


źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-02-21 16:57:48
omam: Moja ulubiona piosenka to Autsajder, a dedykacja to oczywiście dla Ryśka i fragment jego utworu:<br />Chociaż puste mam kieszenie,<br />No i wódy czasem brak<br />Ja już nigdy się nie zmienię,<br />Zawsze będę żył już tak...
2017-02-23 20:44:08
ada1235: Ulubiona piosenka to oczywiście \&quot;Do kołyski\&quot;, a dedykacja dla mojego dzieciaczka, który kończy rok, a już uwielbia Dżem:<br /><br />Żyj z całych sił<br />I uśmiechaj się do ludzi<br />Bo nie jesteś sama<br />Śpij, nocą śnij<br />Niech zły sen Cię nigdy więcej nie obudzi<br />Teraz śpij<br /><br />Niech dobry Bóg<br />Zawsze cię za rękę trzyma<br />Kiedy ciemny wiatr<br />Porywa spokój<br />Siejąc smutek i zwątpienie<br />Pamiętaj, że<br /><br />Jak na deszczu łza<br />Cały ten świat nie znaczy nic a nic...<br />Chwila, która trwa<br />Może być najlepszą z Twoich chwil...<br />Najlepszą z Twoich chwil...
2017-02-23 20:57:46
wajo85: Dedykacja dla Mojej Żoneczki (\&quot;Whisky \&quot;...moja żono ...)<br />Żono...Ty moja whisky...bo choć nie chodzę pijany ale zakochany ,dzięki Tobie czysty zadbany i ubrany!A ,że Cię posmakowałem to i też zmądrzałem, śpię w czystej pościeli od poniedziałku do niedzieli! I hacjendę mamy wspaniałą tam ,boś zamieszkała ze mną najwspanialsza z Dam! I samotnym już nie będę bo z Tobą ...zawsze, wszystko,wszędzie! <br />P.S.No i mam nadzieję ,że nie taki kiepski ze mnie mąż ;)
2017-02-28 20:05:20
Mat712: Dedykacja dla mojej Jedynej!<br />Czerwony jak cegła byłem gdy Cię pierwszy raz zobaczyłem<br />Rozgrzany jak piec centralny bom jeszcze nie widział tak pięknej panny!<br />I choć drinków nie piłem to się nakręciłem!<br />No a potem gdzieś Cię zabrałem... i tak mężczyzną się stałem;-)<br />
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: