Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Dziś też zapraszamy do cyrku

Dziś znów zapraszamy do cyrku! Cyrk Korona pokaże swoje występy w Ustroniu! Nie przegapcie takiej okazji. Najsłynniejsi polscy akrobaci, clowni i trenerzy zwierząt wystąpią dziś!

Jeden z najlepszych cyrków w Polsce już dziś wystąpi w Ustroniu. Widowiskowych sztuczek i pokazów rozbawiających do łez na pewno nie zabraknie. Cyrkowcy pokażą też znane i sprawdzone numery jak Mr. Chapa (komika, clowna), finezyjny numer łączący w sobie pokaz szczudlarski i napowietrzne ewolucje (Saszka 7 lat z programu Mam Talent), pokaz zwierząt egzotycznych (wielbłądy, dromadery, zebry afrykańskie, lamy oraz małpy i kuce), pokaz taneczny (taneczna inspiracja), transformacje oraz znikające gołębie, czyli pokaz sztuki magii w wykonaniu iluzjonisty, siłowa gimnastyka powietrzna, ekwilibrystyczno - akrobatyczny numer, wykonywany na stalowych masztach, pokaz kucy szetlandzkich i koni, akrobatyczne pokazy kaskadera na motocyklu, pokaz zwierząt, w którym udział biorą: psy duże i małe, kozy, gęsi na zjeżdżalni oraz ulubieńca dzieci - byka Fernando, powietrzne ewolucje w sieciach (Ssnake z programu Mam Talent), pokaz wielbłądów, akrobacje w podwieszeniu za włosy oraz linoskoczka z gorącej Kuby.

Warto już teraz zadzwonić i zarezerwować najlepsze miejsca, tak aby podziwiać z bliska cyrkowe akrobacje. Rezerwacje przyjmowane są pod numerem telefonu  +48 728 319 966, pod tym numerem można tez znaleźć bliższe informacje dotyczące występu.

Cyrk Korona wystąpi dzisiaj 17 sierpnia w Ustroniu na stadionie KS Kuźnia Ustroń o godz. 17.30.

Dla Czytelników Portalu OX.PL wspólnie z Cyrkiem Korona przygotowaliśmy konkurs. Cztery podwójne bilety na występ w Ustroniu czekają na tych którzy odpowiedzą na pytanie. Kiedy obchodzimy Dzień Cyrku?

Pierwsze 4 osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź na to pytanie wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu  na dorota.kochman@ox.pl otrzymają podwójne zaproszenie. Życzymy powodzenia!

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: