Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Eko, lecz tradycyjnie

Tradycyjnie lub nowocześnie, po cieszyńsku lub światowo - w cieszyńskiej restauracji Ekotradycja jesz, co chcesz i zawsze masz pewność, że składniki są najlepszej jakości. Warto odwiedzać to miejsce również wtedy, gdy nie wiemy, na co mamy ochotę - tutejsza oferta z pewnością rozbudzi nasz apetyt. Pyszne dania zjemy także na imprezie w położonym tuż nad restauracją Pubie Classic. Na co dzień i od święta - restauracja Ekotradycja to prawdziwa fabryka dobrych kalorii, do której mamy tak blisko.

Do restauracji idziemy po to, by świętować jakąś okazję, zjeść coś dobrego, a czasami skosztować prawdziwych odkryć kulinarnych, jakie fundują bardziej doświadczeni i utalentowani kucharze. W restauracji Ekotradycja przy Bobreckiej 15 w Cieszynie możemy nie tylko zaspokoić głód, ale skosztować kuchni najwyższych lotów, dodatkowo w cenie porównywalnej do cen innych pobliskich restauracji.

Ekotradycja ma do zaoferowania nie tylko ciekawe menu i wysokiej jakości składniki z upraw i hodowli ekologicznych lub od lokalnych dostawców (więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Eko i od lokalnych dostawców") – tutejsza atmosfera, miła obsługa i zdjęcia z Cieszyna przypominają nam, mieszkańcom regionu, o tym, że jesteśmy u siebie – to wszystko doskonale dopełni smaku „stela” – przykładowo cieszyńskich pajszli, kminkuli czy gałuszek fusatych. 

Będąc w Ekotradycji można poczuć się jak w domu, bo tutejsza kuchnia przypomina smak i zapach potraw, które wiele lat temu gotowały nasze babcie. Niektórzy z nas mają to szczęście i cieszyńskich rarytasów mogą próbować we własnym domu, ale nawet oni powinni, choćby dla porównania, skosztować dań w Ekotradycji.

Restauracja na Bobreckiej to doskonałe miejsce na organizację każdej imprezy okolicznościowej - czy to prywatnej, czy firmowej, o czym pisaliśmy już wcześniej w artykule "Impreza po cieszyńsku" . To także miejsce, w którym można zorganizować grilla - więcej na ten temat znajdziesz z kolei w artykule "Grilluj w centrum Cieszyna".

Smak Ekotradycji można poznać także podczas imprezy – czy to organizowanej w samej restauracji, czy też, w mieszczącym się nad nią Pubie Classic. Pyszne burgery z najlepszą na Ziemi Cieszyńskiej wołowiną lub grillowaną mozzarellą, idealna pizza, czy tortille na plackach wyrabianych na miejscu – to zaledwie zapowiedź imprezowego menu, jakie dostępne jest w „Classicu”.

 


Przypominamy, że Ekotradycja to pierwsza restauracja na Śląsku Cieszyńskim łącząca ekologię z tradycją, oferująca potrawy i napoje „eko” oraz „bio”. Szczegółowe menu restauracji Ekotradycja można sprawdzić tutaj.

UWAGA! ZOSTAŁO JUŻ TYLKO KILKA DNI PROMOCJI, W KTÓREJ WYSTARCZY PODAĆ HASŁO "OX.PL" PRZED OTRZYMANIEM RACHUNKU, BY ZA WSZYSTKO Z KARTY EKOTRADYCJI ZAPŁACIĆ AŻ 20% TANIEJ. KORZYSTAJCIE DO KOŃCA SIERPNIA!

O urokach Ekotradycji przekonali się już Ci, którzy zdobyli nagrody w konkursach organizowanych przez restaurację. 

Dziś publikujemy zwycięzców ostatniego konkursu – pytaliśmy o składniki tej potrawy:

Prawidłowa odpowiedź to: ziemniaki, mąka ziemniaczana, jaja, mięso, sól, pieprz, cebula.  

 

Najbliżej rzeczywistego składu byli użytkownicy:  

I miejsce - kolacja przy świecach dla dwojga w restauracji Ekotradycja Magdalenka2008
II miejsce- 50% rabatu na dania z karty (oprócz alkoholu) _estokrotkae
III miejsce - 25% rabatu na dania z karty (oprócz alkoholu) k0511

 

Gratulujemy i zapraszamy do restauracji Ekotradycja (prosimy o zabranie dowodu osobistego). Menu  i więcej informacji na temat oferty restauracji Ekotradycja znajdziecie na stronie ekotradycja.cieszyn.pl .

Godziny otwarcia Restauracji:

niedziela - czwartek 12.00-20.00
piątek, sobota 12.00-20.00 (lub dłużej, w zależności od zainteresowania gości) 

Rezerwacje (także ogródka letniego) pod numerami telefonów:

662 199 293
(33) 85 11 888

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: