Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Fajer z Piekarami!

Już niebawem, bo 2 sierpnia rusza cykl imprez związanych z osiemnastą rocznicą urodzin Radia Piekary. Z tej okazji stacja przygotowała dla czytelników Portalu Śląska Cieszyńskiego wejściówki na swoją urodzinową fetę.
Radio Piekary w tym roku obchodzi swoje osiemnaste urodziny. Przypadają 17 października, ale już w sierpniu rozpocznie się świętowanie. Jak zawsze stacja bawić się będzie razem ze swoimi słuchaczami. Pierwsza odsłona w pierwszy weekend sierpnia – 2 sierpnia zaplanowano duża imprezę w ustrońskim amfiteatrze.

W ciągu tych 18 lat Radio Piekary, promując nasz region i nasze miasto, stało się ambasadorem kultury śląskiej. To dla nas bardzo ważnie wydarzenie i chcemy zaakcentować koncertami fakt, że rozgłośnia weszła w wiek dojrzałości i ma się bardzo dobrze. Zaplanowaliśmy cztery koncerty urodzinowe. Zaczynamy w amfiteatrze w Ustroniu. Ponownie bawić się będziemy 30 sierpnia w Kozłowej Górze na boisku „Czarnych”. Będą to „Urodziny na bis”. Natomiast w październiku, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbędą się dwa koncerty. W dniu urodzin Radia Piekary i dzień później – mówi Teresa Szaflik, dyrektor Miejskiego Domu Kultury i redaktor naczelna Radia Piekary.

Kwaśnica Bavarian Show, Kabaret Masztalscy, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Jacek Silski i gwiazda wieczoru Baciary. Tak prezentuje się lista wykonawców, którzy już 2 sierpnia wystąpią w amfiteatrze w Ustroniu podczas pierwszego koncertu z okazji osiemnastych urodzin Radia Piekary. Imprezę poprowadzą wspólnie Andrzej Miś i Bernadeta Kowalska.

Chcemy wyjść poza nasze miasto i okolicę tak, jak to robią inne rozgłośnie. Wyjeżdżamy w pobliskie Beskidy, gdzie wypoczywa wielu naszych słuchaczy. Już sprzedaliśmy sporą część wejściówek, ale będzie też możliwość zakupu biletów na miejscu w dniu imprezy w Ustroniu. Wszystkich zapraszamy do wspólnego świętowania z Radiem Piekary – dodaje Teresa Szaflik.

 
Dla Czytelników Portalu OX.pl Radio Piekary przygotowało pięć wejściówek wejściówki na swój urodzinowy koncert. Zadanie dla Was banalnie łatwe – napiszcie na jakiej częstotliwości nadaje Radio Piekary?

Odpowiedzi przysyłajcie na adres redakcja@ox.pl – podając w treści odpowiedź, i dane kontaktowe(imię, nazwisko, telefon) oraz koniecznie login z Klubu OX.pl. Pięć pierwszych osób, które nadeślą poprawną odpowiedź otrzyma wejściówki na urodziny Radia Piekary. 

Ci, którym się nie uda wygrać, mogą kupić bilet w ustrońskim Domu Kultury - 'Prażakówka'. Życzymy powodzenia i zachęcamy do udziału w 18. urodzinach Radia Piekary!

Konkurs zakończony!

Zwycięzców o wygranej powiadomiliśmy droga mailową.

 

Redakcja OX.pl
 

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: