Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Fantastyka czeka na Ciebie. Wygraj książkę ''Gambit''

''Gambit'' Michała Cholewy to wciągająca powieść military SF, która ukazała się nakładem ustrońskiego wydawnictwa Warbook. Dzięki uprzejmości wydawcy mamy dla Was dwa egzemplarze tej książki.


- Namierzyli niszczyciel ledwo pół godziny po tym, jak „Kania” weszła w strefę poszukiwań, dokładnie tam, gdzie umiejscawiał go raport portalu systemowego. W lekkim locie wirowym, idący hiperboliczną systemu Gammy I Astra okręt był praktycznie niewykrywalny – jego pozycję znaczyły tylko lekkie emisje jakimś cudem jeszcze funkcjonujących rezerwowych systemów energetycznych – tak zaczyna się książka Michała Cholewy, matematyka z wykształcenia, informatyka z zawodu, fantasty z zamiłowania.

Oszalałe Sztuczne Inteligencje zniszczyły znany nam świat. 40 regiment Unii Europejskiej otrzymuje zadanie zabezpieczenia planety New Quebec. Już wkrótce okaże się, że wyszkolenie i honor nie ułatwiają wyborów, które wymagają ofiar i poświęcenia...

Dla wielbicieli gatunku mamy dwa egzemplarze książki Michała Cholewy „Gambit”. Jak je zdobyć? Wystarczy, że do 13 lipca do godziny 12:00 w komentarzach pod tą wiadomością przekonacie nas, że ta książka potrafiła trafić właśnie do Was. Czekamy na Wasze komentarze.

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: