Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Fotografują Ukrainę

Poprosiliśmy Was o zdjęcia z Ukrainy. Dziś publikujemy pięć, naszym zdaniem, najciekawszych. Razem wybierzmy to najciekawsze. Autorzy dwóch nagrodzonych zdjęć otrzymają książkę o tematyce ukraińskiej. Do dzieła!

Foto 1/Autor: Radosław Zenderowski

Autor zdjęcie jest politologiem, profesorem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, znawcą problematyki Europy Środkowej. Mieszka w Cieszynie.

Foto 2/Autorka: Marzena Erm


 

Zdjęcie zrobiono w sierpniu zeszłego roku. - Starałam się uchwycić detale Lwowa tego znanego mieszkańcom, nie tylko tego eleganckiego i bogatego znanego turystom z przewodników - pisze jego autorka.

Foto 3/Autor: Krzysztof Przybyła

Zdjęcie twierdzy w Kamieńcu Podolskim na Ukrainie. Wykonane w maju 2009 roku.

Foto 4/Nadesłała: Żaneta Kisiała:

Żaneta Kisiała wysłała do nas zdjęcie w imieniu swojej siostry. Na zdjęciu widzimy grupę młodzieży z Ukrainy i skoczowskiego LO podczas wymiany. Fotografię zrobiono w Kijowie. - Sama nigdy tam nie byłam choć chętnie poznałabym bliżej ten kraj - pisze w mailu do nas. 

Foto 5/Autorka: Henryka Tomaszczyk

 

Zdjęcie przedstawia cmentarz w jednej z ukraińskich wiosek. Fotografia została zrobiona podczas spływu kajakowego po Dniestrze w 2008 roku.

Jak głosujemy?

W komentarzach pod tą wiadomością prosimy o wybór trzech najciekawszych Waszym zdaniem zdjęć. Pierwsze miejsce to 3 punkty, drugie - 2 punkty, a trzecie - 1 punkt. Na Wasze głosy czekamy do 22 lipca do godziny 12:00.

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: