Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gienek Loska w piątek

Tego lata koncertów gwiazd w Beskidach nie brakuje. Już w najbliższy piątek w Brennej wystąpi chyba największe odkrycie popularnych programów rozrywkowych poszukujących talentów – Gienek Loska!

W czasie kiedy z szarych przechodniów polskich ulic robiono gwiazdy, on strzegł swojego image'u i za nic w świecie nie chciał się poddać stylistom i wizażystom programów telewizyjnych. Zachowywał jak nikt inny ogromny dystans do otaczającej rzeczywistości. Tym urzekł publiczność wygrywając polską edycję programu X-Factor i z dnia na dzień z ulicznego grajka stał się gwiazdą, którą pokochały tysiące Polaków.

Gienek Loska urodził się w  Białooziersku na Białorusi, od 1992 roku na stałe mieszka we Wrocławiu. Z wykształcenia jest spawaczem. Jednak na co dzień koncertuje wraz ze swoim zespołem Gienek Loska Band.

Na trasie koncertowej zespołu znalazła się też Brenna. Początek koncertu w najbliższy piątek 19 sierpnia o godz. 19.00 w hali sportowej w Brennej.  Gienek Loska Band to zespół, który kontynuuje najlepsze tradycje bluesa i rock’n’rolla lat 60-tych i 70-tych, repertuar zespołu stanowią zarówno świetnie opracowane covery legend światowego blues- rocka jak i kompozycje własne. Zobacz występ Gienka Loski w X-Factor:

Bilety na koncert w cenie 25 zł dostępne w Informacji Turystycznej oraz Hali Sportowej.


Wspólnie z Ośrodkiem Promocji Kultury i Sportu w Brennej przygotowaliśmy też dwa podwójne zaproszenia dla naszych użytkowników. Otrzymają je ci którzy jako pierwsi przyślą na adres dorota.kochman@ox.pl odpowiedź na pytanie: Jak naprawdę nazywa się Gienek Loska? W odpowiedzi prosimy podać numer telefonu, login portalu ox.pl i imię i nazwisko.


Życzymy powodzenia

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: