Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Głosuj na ''Zakochanych''

Zakończył się pierwszy etap konkursu ''Zakochani Pod Tułem 4''. Od dzisiaj każdy może zagłosować na swojego faworyta. Komisja konkursowa spośród wszystkich nadesłanych zdjęć wskazała 40 najlepszych. To od Was zależy, które z nich zostaną nagrodzone. Zachętą do głosowania jest rabat na ofertę Restauracji ''Pod Tułem'' dla wszystkich głosujących.

Zakończyła się rejestracja zgłoszeń do czwartej edycji konkursu „Zakochani Pod Tułem”. Wszystkie zgłoszenia nadesłane do 04.02.2016 i zgodne z regulaminem konkursu oceniane były przez specjalnie do tego celu powołaną Komisję Konkursową, która spośród kilkuset nadesłanych zdjęć wybrała te 40. 

- Wybór był bardzo trudny, bo większość zdjęć była ciekawa i dobrze wykonana. Ostatecznie stawialiśmy na te zdjęcia, które przede wszystkim były oparte na fajnym pomyśle, nie bez znaczenia były dla nas także emocje i uczucia, które na niektórych fotografiach były widoczne gołym okiem. Bardzo miło ogląda się ludzi zakochanych. Oby tej miłości było coraz więcej – mówi Barbara Musioł-Mironowicz, właścicielka Restauracji. - Mamy nadzieję, że jako Restauracja, oferując konkurs i nagrody z okazji Dnia Zakochanych, choć trochę przyczynimy się do rozwijania tego pięknego uczucia wśród mieszkańców Śląska Cieszyńskiego i okolic.

Co zrobić, by zagłosować na zdjęcie zgłoszone do konkursu „Zakochani Pod Tułem 4”? To bardzo proste – wystarczy odwiedzić stronę konkursową i kliknąć „Głosuj” pod zdjęciem, które podoba nam się najbardziej. Kolejny krok to podanie swojego adresu e-mail oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i to już wszystko. Zagłosować może każdy internauta, ale z jednego adresu e-mail zagłosować można tylko jeden raz. 

Dla wszystkich głosujących Restauracja „Pod Tułem” przygotowała niespodziankę – rabat wysokości 20% do wykorzystania w Restauracji „Pod Tułem”. Szczegóły tej promocji sprawdzić można w załączniku nr 1 do regulaminu konkursu „Zakochani Pod Tułem 4”. Kupon rabatowy zostanie wysłany na adres e-mail podany podczas głosowania. 

Głosować można od dzisiaj (08.02.2016) do 11 lutego 2016 roku za pośrednictwem STRONY KONKURSOWEJ:

Rozwiązanie konkursu: 12.02.2016. 

Przypominamy, że w konkursie „Zakochani Pod Tułem 4” czterdziestu uczestników, zakwalifikowanych w I etapie konkursu walczy o nagrody, którymi są:  

6 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w Restauracji Pod Tułem w pakiecie z noclegiem i śniadaniem
10 x romantyczna kolacja walentynkowa dla 2 osób w Restauracji Pod Tułem 

 

Kolacja odbędzie się 13 lutego 2016 r. o godzinie 19:00 w Restauracji „Pod Tułem” w Cisownicy przy ul. Turystycznej 17.  Romantyczny wieczór w Restauracji „Pod Tułem” zostanie zapamiętany przez wszystkich, między innymi dzięki udziałowi profesjonalnej fotograf, Wiesi Kuśnierz. Próbkę jej talentu zobaczyć można na  stronie: wiesiakusnierz.pl .

 

Restauracja Pod Tułem zaprasza do Cisownicy!

Tym, którzy jeszcze nigdy nie odwiedzili restauracji „Pod Tułem” przypominamy, że jest to wyjątkowe miejsce położone malowniczej okolicy góry Tuł w Cisownicy. W lokalu zorganizujecie wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe – zarówno te bardziej rodzinne, jak i te biznesowe. Restauracja słynie przede wszystkich z wesel, które odbywają się tu niemal codziennie, bo oferta lokalu skonstruowana jest tak, że weselnicy mogą się tu bawić nie tylko w soboty, ale także w wybrany dzień tygodnia, w święta – Wielkanocy, czy Bożego Narodzenia, czy nawet w Sylwester. Ceny weselnego menu zaczynają się już od 155 zł od osoby! Ponadto, tuż obok restauracji znajduje się góralska wiata, w której można zorganizować nie tylko wesele, ale i ślub. 

Dla przyszłych Młodych Par „Pod Tułem” przygotowało też wiele gratisów (o czym więcej w zakładce „Wesela”) oraz konkurs, w którym nagroda to aż 10.000 zł na organizację wesela! Konkurs organizowany jest z okazji 10-lecia Restauracji. Więcej na ten temat dowiesz się ze strony http://www.podtulem.pl/27,konkurs.html

A jeśli nie planujecie wesela, urodzin, rocznicy ani żadnej innej imprezy okolicznościowej Restauracja zaprasza na pyszny niedzielny obiad. 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: