Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Głosuj na zakochanych

Pierwszy etap konkursu ''Zakochani Pod Tułem - wielki powrót'' już za nami. Spośród nadesłanych zgłoszeń Komisja Konkursowa wybrała 35 najlepszych zdjęć. Od dzisiaj przez 4 dni każdy z Was może oddać głos na swojego faworyta i przy okazji skorzystać z rabatu przygotowanego przez Restaurację Pod Tułem specjalnie dla głosujących.
„Zakochani Pod Tułem – wielki powrót” to szansa na nagrody dla wszystkich par, które w dniach 19-25 stycznia 2018 przesłały swoje zdjęcie. Jak co roku, organizator konkursu, Restauracja Pod Tułem otrzymał wiele ciekawych zdjęć. Już teraz każdy internauta może zobaczyć zdjęcia wytypowane przez Komisję Konkursową i zadecydować, które zdjęcie powinno otrzymać nagrodę, czyli zaproszenie na Bal Walentynkowy w Restauracji Pod Tułem. Łącznie w puli nagród tegorocznego konkursu znalazło się 5 zaproszeń na to wydarzenie. 

Ty też możesz być na Balu Walentynkowym w Restauracji Pod Tułem
Przypominamy, że każdy z Was może wziąć udział w Balu Walentynkowym organizowanym 10 lutego o godzinie 19:00 oczywiście w Restauracji Pod Tułem przy ul. Turystycznej 17 w Cisownicy. 
 
O dobrą zabawę do białego rana zadba DJ zaprzyjaźniony z lokalem, zaś menu zapowiada się bardzo smakowicie:
 
- aż 3 gorące posiłki,
- pyszny deser,
- bogata zimna płyta
- oraz napoje w cenie imprezy.
 
To świetna oferta! Za jedyne 219 zł od pary możesz spędzić pyszny, romantyczny i taneczny wieczór w Cisownicy, więc jeśli jeszcze nie masz pomysłu, jak w tym roku świętować Walnetynki, chwyć już teraz za telefon i zadzwoń pod nr tel. 692 613 140.

Uwaga! Ostatnie wolne miejsca na bal - nie przegap takiej okazji: 692 613 140.
 
Głosuj i odbierz rabat!
Dla wszystkich głosujących w konkursie „Zakochani Pod Tułem – wielki powrót” Organizator przygotował rabat 20% na niedzielny obiad w Restauracji „Pod Tułem”. Rabat dostarczony zostanie w formie elektronicznej (gotowej do wydruku). Otrzyma go każdy, kto odda głos na jedno z 35 wytypowanych zdjęć, korzystając z systemu głosowania dostępnego na stronie konkursowej.
Zagłosować może każdy – wystarczy podać adres e-mail. Więcej szczegółów (w tym terminy, w których skorzystać można z rabatu) na temat promocji z rabatami dla głosujących znaleźć można w załączniku nr 1 do regulaminu konkursu „Zakochani Pod Tułem – wielki powrót”. Z jednego adresu e-mail głosować można tylko raz! 
 
Głosowanie trwa od 29 stycznia do 1 lutego 2018 roku za pośrednictwem STRONY KONKURSOWEJ:
Ogłoszenie wyników konkursu na Stronie Konkursowej: 02.02.2018.
 
Tym, którzy jeszcze nigdy nie odwiedzili restauracji „Pod Tułem” przypominamy, że jest to wyjątkowe miejsce położone malowniczej okolicy góry Tuł w Cisownicy. W lokalu zorganizujecie wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe – zarówno te bardziej rodzinne, jak i te biznesowe, od niedawna restauracja posiada także bogatą ofertę CATERINGOWĄ.
 
Restauracja słynie przede wszystkich z wesel, które odbywają się tu niemal codziennie, bo oferta lokalu skonstruowana jest tak, że weselnicy mogą się tu bawić nie tylko w soboty, ale także w wybrany dzień tygodnia, w święta – Wielkanocy, czy Bożego Narodzenia, czy nawet w Sylwester. Ceny weselnego menu zaczynają się już od 169 zł od osoby!
 
Ponadto, tuż obok restauracji znajduje się góralska wiata, w której można zorganizować nie tylko wesele, ale i ślub. KAŻDA Z UROCZYSTOSCI ORGANIZOWANA pod Tułem odbywa się na oddzielnej sali by zapewnić gościom maksymalny komfort, wiele jest też udogodnień dla rodzin z dziećmi, a okolica zachęca do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.
 
A jeśli nie planujecie wesela, urodzin, rocznicy ani żadnej innej imprezy okolicznościowej Restauracja zaprasza na pyszny niedzielny obiad.
 
 
artykuł sponsorowany
źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: