Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Gorące rytmy w amfiteatrze

Już w sobotę 5 lipca w Ustroniu entuzjaści reggae, raggi, dancehallu oraz hip-hopu będą mogli poszaleć na kolejnej edycji Mini Reggae Fest. Jak co roku, festiwal w gorących rytmach odbędzie się w zadaszonym amfiteatrze w Ustroniu. Tylko u nas, już dziś, możecie zdobyć wejściówki na after party!

Mini Reggae Fest to cykliczna impreza plenerowa o charakterze reggae/ragga/dancehall oraz hip-hop. Wspaniała i gorąca atmosfera, malowniczy górski krajobraz, w całości zadaszony amfiteatr, stoiska tematyczne, loterie fantowe - to tylko niektóre z niezliczonych atrakcji imprezy.

Podczas nadchodzącej, ósmej już edycji festiwalu usłyszeć i zobaczyć będzie można takich artystów jak: Ras Luta (East West Rockers, Karrot Kommando), Jabaman (Tunesberg Records), KaCeZet (Universal Music Poland), DJ Feelx (Kaliber 44, Mad Crew, Siła-Z-Pokoju Version Records), Sztoss (Grube Lolo), Silesian Soundsystem (Siła-Z-Pokoju Version Records), Idealny Selektor (Antikings Records), Cookie Selektah (Grube Lolo).

Choć impreza w amfiteratrze planowo ma trwać do 21.30, nie będzie to jeszcze koniec zabawy. Już o 22.00 w Karczmie Góralskiej odbędzie się After Party z udziałem gwiazd festiwalu. Oprócz tego, będzie można wziąć udział w warsztatach i podziwiać pokazy dynamicznego tańca dancehall prowadzone przez G&M ART. Na tym nie koniec. Również same uczestniczki festiwalu, które uprzednio zgłosiły chęć wzięcia udziału w konkursie, będą mogły wypróbować swoich sił w „Dancehall Queen Contest”. Tegoroczna Królowa otrzyma od G&M ART miesięczny karnet na zajęcia taneczne. Organizator przeznaczył też na konkurs liczne nagrody rzeczowe. Uczestniczki mają również zapewnioną bezpłatną wejściówkę wraz z osobą towarzyszącą na limitowane After Party, na którym odbywać się będzie konkurs.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w klubie w którym odbędzie się After Party z udziałem gwiazd festiwalu, konkursem Dancehall Queen Contest i szeregiem dodatkowych atrakcji, wprowadzono bilety w cenie 10zł. Zakup biletu możliwy będzie podczas koncertów w amfiteatrze. W celu rezerwacji biletów należy zwracać się pod adres silesian@silesian.pl, informacje na temat rezerwacji można uzyskać także pod numerem: 500 555 654.

Szczegóły na temat Mini Reggae Fest 2014 dostępne są na stronie internetowej

 

 

Uwaga Konkurs!
Specjalnie dla Was mamy do rozdania 2 bilety wstępu na after party Mini Reggae Fest.

Aby je zdobyć, napiszcie, z ilu osób składa się zespół, będący organizatorem imprezy. Kto pierwszy, ten lepszy! Nagrodzimy prawidłowe, najszybciej nadesłane odpowiedzi, które należy przesyłać na adres konkurs@ox.pl wraz z imieniem i nazwiskiem. Konkurs trwa do 30 czerwca br. Wejściówki zostaną wręczone wygranym za okazaniem dowodu osobistego przed amfiteatrem w dniu festiwalu.

 

Konkurs zakończony!

Najszybsi byli: Angelika H. i Damian  J. Gratulujemy!


(red)

źródło: ox.pl/ mat. pras.
dodał: LB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: