Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Horror na Śląsku Cieszyńskim?

Pasjonujesz się historią, lubisz horrory i masz ochotę na książkę? Świetnie, mamy właśnie coś dla Ciebie. W naszym konkursie można wygrać książkę Anne Rice „Mumia”. To mrożący krew w żyłach horror z z XIX-wiecznym Londynem w tle.

Do księgarń trafiła „Mumia”, kolejna wydana przez Rebis powieść Anne Rice. Tym razem autorka „Kronik wampirów” zabiera czytelnika do Londynu końca XIX wieku, gdzie trafia najnowsze sensacyjne odkrycie - mumia faraona Ramzesa Wielkiego, zwanego też Przeklętym.

Nikt nie zdaje sobie sprawy, że Ramzes jest nieśmiertelny i dzięki światłu słonecznemu może się przyoblec w piękne ciało, któremu nie oprze się żadna kobieta. Czy ożywiony faraon może się odnaleźć w tętniącym życiem wielkim mieście końca XIX wieku?

Anne Rice z właściwą sobie swadą opisuje niebywałe perypetie, jakie wynikną ze zderzenia świata starożytnego i współczesnego. Żądza władzy i bogactwa, zbrodnia, zazdrość, spryt, wielkie namiętności, poszukiwanie zwyczajnej miłości i szczęścia, które zapełniają strony tej wartko płynącej powieści, okazują się niezmienne od tysięcy lat.

Mamy dla Was dwa egzemplarze tej książki. Jak je zdobyć? Opowiedzcie nam, które z miejsc na Śląsku Cieszyńskim nadaje się – Waszym zdaniem – na akcję horroru. Na Wasze propozycje (wraz z krótkim uzasadnieniem) czekamy w komentarzach do 12:00 26 lipca. Najciekawsze propozycje nagrodzimy książką.

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: