Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Hrabi - czyli śmiech murowany


To będzie wieczór pełen satyry i groteski. Na deskach Teatru Adama Mickiewicza wystąpi kabaret Hrabi. Występ zaplanowano na 27 maja.


Początki kabaretu Hrabi sięgają 1999roku. Zespół Hrabi tworzy dwoje aktorów byłego kabaretu Potem (Dariusz Kamys i Joanna Kołaczkowska), Łukasz Pietsch (pianista) oraz Tomasz Majer, który jesienią 2003 zastąpił Krzysztofa Szubzdę (w Hrabi od początku do lipca 2003).


Hrabi mają na swoim koncie siedem programów kabaretowych i cztery wydane płyty dvd. Zdobył też tytuł DebeŚciaKa  podczas VII Dąbrowskiej Ściemy Kabaretowej. Członkowie kabaretu współtworzą też serial "Spadkobiercy", będący parodią w konwencji opery mydlanej.


Kabaret „Hrabi” to doskonałe połączenie spontaniczności i dobrej gry aktorskiej, autodystansu oraz naturalności. Oprócz tego, ze bawi do łez, potrafi też skłonić do refleksji i wyzwolić w widzach niespodziewane emocje. W swoich skeczach chętnie podejmuje temat stereotypów dotyczących relacji damsko-męskich.


27 maja będzie można przeżyć ucztę satyryczną z kabaretem Hrabi. O godz. 17.30 na kawę zaprasza uczestników imprezy kawiarnia Mokkafe. O 18.00 rozpocznie się występ kabaretu. Natomiast o 21.00 odbędzie się spotkanie członków kabaretu wraz z fanami. Szczegóły na biletach, które można kupić w kasie teatru w cenie 35, 45 i 55 złotych.


Dla naszych czytelników firma PATEmedia – organizator występu kabaretu „Hrabi” przygotowała 5 podwójnych zaproszeń na wieczór z kabaretem Hrabi w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Otrzymają je Ci, którzy jako pierwsi pod tym artykułem wymienią wydawnictwa DVD przygotowane przez zespół Hrabi. Uwaga! Konkurs trwa pięć dni. I każdego dnia pierwsza osoba, która wymieni przynajmniej 3 tytuły otrzyma podwójne zaproszenie!


Patronat medialny nad imprezą sprawuje Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL.


KOD

ZOBACZ WYSTĘP KABARETU:
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: