Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Hrabi na Walentynki

Kabaret Hrabi kocha cieszyńską publiczność. Ze wzajemnością. Bilety na występ grupy zawsze w mig zostają wyprzedane. Dla Was mamy podwójną wejściówkę na kolejny występ tego kabaretu.

Kabaret Hrabi wystąpi 14 lutego w Cieszyńskim teatrze im. Adama Mickiewicza. Jako, że data szczególna, to i program dopasowany do okoliczności. Kabaret będzie bawić "zakochaną" publiczność.
Grupa wystąpi w programie "Tak, że o" z walentynkową niespodzianką!

Artyści piszą o swoim programie:

Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć. „Tak, że o” mami więc prostotą i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kobieta koń… potrzebujemy do tego kobiety i konia. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech to nic nie kosztuje! Do skeczu „Kobieta koń” wystarczy tylko kobieta. Tak, że o.

„Tak, że o” to jednocześnie spotkanie z klasyką – czyli źródłem kabaretu. Rozśmieszanie tradycyjnymi środkami wyrazu, a także standardowymi tematami: egzamin, baba u lekarza, mąż i żona, upierdliwa sąsiadka, policjant, zboczeniec w krzakach, wieśniak w panterce, opowiadanie kawału, anegdoty… Konferansjer, jego postawa i wyprowadzony ze starannością gest – to wyraźne ozdobniki, ale również oddanie hołdu tradycji estradowej. Jednocześnie poddanie jej delikatnej kpinie. Klasyka nie omija też reakcji publiczności, ani na nasze szczęście – bisów.


14 lutego Hrabi na deskach teatru pojawi się dwukrotnie. O godzinie 16.00 i 19.00. Bilety są do nabycia w kasie teatru i w systemie on-line.

Dla Was mamy podwójną wejściówkę na spektakl o godzinie 16.00. Otrzyma ją osoba, która na adres konkurs@ox.pl jako pierwsza przyśle e-maila. Prosimy podać w nim swoje dane kontaktowe oraz (koniecznie) login z klubu ox.pl. W tytule wiadomości wpiszcie 'Hrabi'. Kto pierwszy ten lepszy!

Konkurs zakończony!

Najszybszy był Użytkownik toxic69. Gratulujemy! Bilety będą do odbioru w kasie Teatru przed spektaklem (po podaniu imienia i nazwiska oraz poinformowaniu, że to wygrana z OX.PL).Red.

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: