Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Impreza po cieszyńsku

Chcesz zaskoczyć znajomych lub rodzinę, organizując imprezę okolicznościową, na jakiej jeszcze nie byli? Wybierz Ekotradycję - urokliwą restaurację w centrum Cieszyna, która serwuje zaskakujące i pyszne dania, także kuchni cieszyńskiej. Najpierw jednak odwiedź restaurację, by poznać jej wyjątkowe smaki - teraz masz okazję zjeść za darmo lub z dużym rabatem. Weź udział w konkursie lub skorzystaj z akcji rabatowej, w której podajesz hasło ''OX.PL'' i jesz 20% taniej. Smacznego!

Cieszyńska Ekotradycja jest znana jako jedyna w regionie restauracja oferująca potrawy i napoje kuchnie „eko” i „bio” oraz tradycyjne potrawy, często zapominanej już, kuchni cieszyńskiej. Dlaczego więc nie skorzystać z jej urokliwego wystroju i zorganizować właśnie tutaj udaną imprezę okolicznościową, na której goście będą się dobrze bawić, komfortowo czuć, a i zjedzą smacznie i do syta? Urodziny, komunie, konfirmacje, przyjęcia weselne, rocznice, wigilijki, studniówki, stypy, komersy, różnego rodzaju przyjęcia rodzinne – każde z nich urządzić można w Ekotradycji. Restauracja jest też otwarta dla firm i umożliwia wynajęcie sali na spotkania, szkolenia i bankiety firmowe, a także organizuje różnego rodzaju imprezy biznesowe i spotkania firmowe. 

Pod każdą imprezę – czy to prywatną, czy firmową – restauracja opracowuje indywidualne menu. Imprezy okolicznościowe w Ekotradycji to oferta nie tylko dla mieszkańców Śląska Cieszyńskiego. Osoby spoza regionu mogą tu skosztować dań typowo regionalnych - menu Restauracji to prawdziwa podróż kulinarna po Ziemi Cieszyńskiej. Organizując imprezę, na której będą goście spoza regionu, mamy okazję zaprezentować im tradycyjny smak kuchni cieszyńskiej, ustalając z Restauracją menu, w którym nie zabraknie fusatych gałuszek, czy cieszyńskiej „babraczki”, jak i innych pozycji z menu - które możesz sprawdzić tutaj: ZOBACZ MENU EKOTRADYCJI

Bez względu na to, kogo zapraszamy i jaką dietę preferują nasi goście, restauracja Ekotradycja z pewnością znajdzie sposób, by zadowolić ich smakiem i jakością. Dania kuchni „eko” i tradycyjne potrawy cieszyńskie uzupełnić można o dania wegetariańskie, wegańskie, dietetyczne, z których na pewno ucieszą się zwolennicy ściśle określonych diet.

Menu i więcej informacji na temat oferty restauracji Ekotradycja znajdziecie na stronie ekotradycja.cieszyn.pl.
Zarezerwuj stolik lub termin na imprezę okolicznościową: +662 199 293  lub (33) 85 11 888.

 

Warto wpaść do Ekotradycji, zwłaszcza, że teraz, przed otrzymaniem rachunku, wystarczy podać określone słowo, by zapłacić mniej za każdą potrawę z karty. Przez całe wakacje na hasło: "OX.PL" otrzymamy 20% rabatu na 100% dań w menu! 

 

Uwaga konkurs! 
Jak co 2 tygodnie, startuje nowy konkurs Ekotradycji. Nagrodami, jak zwykle są: 

I miejsce – kolacja przy świecach dla dwojga w restauracji Ekotradycja
II miejsce – 50% rabatu na dania z karty (oprócz alkoholu)
III miejsce – 25% rabatu na dania z karty (oprócz alkoholu)

 

A oto dzisiejsze zadanie konkursowe:

Odgadnij jak najwięcej potraw wchodzących w skład koryta "Stela" - doskonałej propozycji na wszelkie imprezy okolicznościowe. Wygrywają 3 osoby, które jako pierwsze podadzą największą ilość potraw znajdujących się w korycie na zdjęciu (kliknij zdjęcie, aby powiększyć):


Odpowiedzi porzesyłajcie na adres: konkurs@ox.pl do 10 sierpnia br.  W tytule maila podajcie słowo klucz: „Ekotradycja” a w treści maila: swój login na Portalu OX.PL, imię, naziwsko i numer telefonu – zgłoszenia nie spełniające tych warunków nie wezmą udziału w konkursie. Powodzenia! 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: