Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Już wiemy z czego to zrobione!

Dziś publikujemy listę pierwszych laureatów konkursu cieszyńskiej restauracji Ekotradycja, który będzie miał swą kontynuację przez cały okres wakacyjny. Przypominamy, że co 2 tygodnie restauracja Ekotradycja ma dla czytelników OX.PL nowy konkurs i kolejne nagrody, dodatkowo każdemu, kto odwiedzi restaurację mieszczącą się pod znanym Pubem Classic i poda hasło ''OX.PL'' przed wyrównaniem rachunku, oferuje rabat 20% na 100% menu.

O tym, jakich przysmaków skosztować można na ul. Bobreckiej 15 w Cieszynie, pisaliśmy ostatnio w artykule zapowiadający 1 z cyklu konkursów – zachęcamy do lektury: Z czego to zrobione? Konkurs!

Szczegółowe menu restauracji Ekotradycja można sprawdzić tutaj.

Warto wpaść do Ekotradycji, zwłaszcza, że teraz, przed otrzymaniem rachunku, wystarczy podać jedno hasło, by zapłacić mniej za każdą potrawę z karty. Przez całe wakacje na hasło OX.PL otrzymamy 20% rabatu na 100% dań w menu! 

Ekotradycja to pierwsza restauracja na Śląsku Cieszyńskim łącząca ekologię z tradycją, oferująca potrawy i napoje „eko” oraz „bio”. Można tu zjeść zarówno bardziej wyszukane dania, jak suma afrykańskiego w migdałach z sałatką chłopską, jak i te bardziej tradycyjne – pierogi, kotlet schabowy, czy placki ziemniaczane z blachy z sosem z grzybów leśnych, o które pytaliśmy ostatnio w konkursie, prezentując to zdjęcie:

Prawidłowa odpowiedź to:
składniki potrawy - ziemniaki, mąka, jajka, sól, pieprz, majeranek, cebula, grzyby leśne, śmietana, masło, pietruszka zielona.
składniki dekoracji - krem balsamiczny lub czekolada balsamiczna, liście szczawiu, oregano ozdobne.

Jako pierwsi, najbardziej zbliżonej do prawidłowej, odpowiedzi udzielili użytkownicy: 

mati19885    I miejsce - kolacja przy świecach dla dwojga w restauracji Ekotradycja

parta    II miejsce- 50% rabatu na dania z karty (oprócz alkoholu)

Karola709   III miejsce - 25% rabatu na dania z karty (oprócz alkoholu)

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie, który już w przyszłym tygodniu! Zwycięzców zapraszamy do restauracji Ekotradycja i prosimy o zabranie dowodu osobistego w celu weryfikacji. 

Menu i więcej informacji na temat oferty restauracji Ekotradycja znajdziecie na stronie ekotradycja.cieszyn.pl.

Godziny otwarcia Restauracji:
niedziela - czwartek 12.00-20.00
piątek, sobota 12.00-20.00 (lub dłużej, w zależności od zainteresowania gości) 

Rezerwacje pod numerami telefonów:

662 199 293
(33) 85 11 888

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować: