Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kolektory za 10 tys. zł rozdane

Konkurs Instal-Centrum rozstrzygnięty! Z ogromnej sterty zgłoszeń organizator konkursu wybrał to jedno najlepsze. Znamy już zwycięskie hasło reklamowe i jego szczęśliwą autorkę.

Takie nagrody nie zdarzają się codziennie – firma Instal-Centrum z Cieszyna zorganizowała konkurs, w którym do wygrania był zestaw kolektorów słonecznych Vissmann-Vitosol 100 F wraz z dostawą i montażem – o parametrach nagrody szczegółowo pisaliśmy tutaj.

- Otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń i za wszystkie dziękujemy. Wybór nie był łatwy, ale w końcu wybraliśmy hasło Pani Joanny Dworzak z Cieszyna, które spodobało się nam najbardziej – informuje Organizator konkursu, firma Instal-Centrum z Cieszyna. - Gratulujemy, a wszystkim pozostałym uczestnikom dziękujemy za ogromne zainteresowanie naszym konkursem!

Nagroda została przyznana na zasadach określonych w regulaminie oraz zgodnie z harmonogramem. Warunkiem przystąpienia do konkursu było zgłoszenie hasła reklamowego zawierającego dwa słowa kluczowe „Instal-Centrum“ i „Cieszyn“. Zwycięskie hasło, którego autorką jest Pani Joanna Dworzak z Cieszyna to:  Instal-Centrum Cieszyn - tworzymy ciepło dla Ciebie.

- Kolektory zostaną zamontowane w miejscowości Wilkowice koło Bielska Białej - zdradza organizator.

Instal-Centrum to firma z Cieszyna, która sprzedaje i montuje systemy grzewcze i sanitarne znanych i cenionych marek, między innymi: Viessmann, LG, Beam, Pro-Vent, Viadrus, Rehau, Purmo, Radson, Makroterm, Cersanit i wiele innych. Pracownicy Instal-Centrum zajmują się także projektowaniem instalacji grzewczych i sanitarnych. Firma istnieje na rynku 15 lat i zrealizowała setki inwestycji: instalacji kolektorów słonecznych, instalacji centralnego odkurzania, ogrzewania podłogowego i ściennego, instalacji wodno-kanalizacyjnych, kotłowni gazowych, olejowych, kominków z płaszczem wodnym, systemów solarnych, instalacji centralnego ogrzewania, instalacji gazowych i wiele innych.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: