Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Komedia romantyczna w teatrze (wygraj bilet)

„Przyjazne dusze” Pam Valentine to kolejna premiera na deskach Sceny Polskiej Teatru w Czeskim Cieszynie. Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na to przedstawienie.

„Przyjazne dusze” Pam Valentine to komedia romantyczna. Autorka jest popularną w Anglii twórczynią sitcomów, słuchowiska radiowych i spektakli komediowych. „Przyjazne dusze” są właśnie jednym z nich.

Do urokliwego domu pod Londynem wprowadza się młoda para: on jest początkującym pisarzem powieści kryminalnych, ona - ciepłą, dobra żoną, która spodziewa się dziecka. Wspólnie otrzymują wsparcie anioła stróża, za którym stoją byli właściciele domu. Sęk w tym, że pomoc duchów, które dzielą dom wraz z młodym małżeństwem nie jest od początku taka oczywista... Szykuje się dobra zabawa przepełniona czarnym humorem z obowiązkowym happy endem.

Sztukę wyreżyserował Rudolf Moliński, za scenografię odpowiedzialna jest Izabela Dzidowska. Premiera – 16 kwietnia. Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na przedstawienie premierowe. Wystarczy, że w komentarzach pod tą wiadomością przekonacie nas, że to właśnie Wy powinniście wybrać się na ten spektakl. Na Wasze wpisy czekamy do 14 kwietnia do godziny 18:00.

ROZWIĄZANIE KONKURSU

(łg)

źródło: OX.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: