Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Komu powiesz TAK?

Drodzy zaręczeni! Zebraliśmy się wszyscy wraz z kabaretem Hrabi i firmą Pate media, ułatwić aby ułatwić Wam decyzję dotyczącą ślubu. Aby tego dokonać należy już 1 marca zgłosić się do Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Tam rozważane będą wszystkie za i przeciw!

Gdy powiesz "NIE” - ominie cię widok potarganego, smutnego faceta na twojej kanapie, ominie cię jej wieczne narzekanie i zajęta w strategicznych chwilach łazienka. Przemyśl to! Jeszcze możesz rzucić welonem, krawatem, czym tam chcesz i gnać przed siebie ile sił. Ku wolności, ku pustce.

Ale gdy powiesz "TAK” - otworzy się przed tobą nowa przestrzeń. Ogromna i pełna przygód. Przecież tam jest fajnie, miło, ciepło… Ona będzie przy tobie zawsze gdy się obudzisz. Wstanie, kawy naparzy, jajecznicę na pomidorach zrobi. Mało? Przytuli się. Mało? On zawsze będzie w łóżku, gdy ty w kuchni będziesz kroić chleb. Czy to właśnie nie nazywa się szczęście? Podarujcie sobie tę chwilę nieuwagi i żeńcie się, wychodźcie za mąż, albo jedno i drugie na raz.


Tak do małżeństwa zachęca kabaret Hrabi, który już 1 marca wystąpi na deskach teatru w Cieszynie. Grupa przygotowała dwa występy o godz. 17.30 i 20.30. Kabaret Hrabi wystąpi z zespołem muzycznym Bon Ton! Bilety do nabycia w kasach Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie w cenie 69 zł, 55 zł, 40 zł.


Mamy dla Was też bilety w naszym konkursie! Ufundowała je firma Pate Media, organizująca występ kabaretu Hrabi. Czekają na Was cztery podwójne zaproszenia na występ kabaretu, w tym jedno pachnące aromatyczna kawą z Café Arkady i MokkaCafé, którą będziecie mogli degustować.


Zdajemy sobie sprawę, że bilety będą świetnym prezentem na zbliżające się Walentynki dlatego też konkurs zostanie rozstrzygnięty 12 lutego. A jak zdobyć bilet? Tu inwencja twórcza należy do Was drodzy Czytelnicy. Chcemy abyście w mailu wysłanym na redakcja@ox.pl napisali dlaczego właśnie z Waszą drugą połówką chcecie spędzić życie i dlaczego jesteście na TAK! Najciekawsze odpowiedzi zostaną opublikowane na łamach OX.PL – więc mogą być zarazem miłosnym, walentynkowym wyznaniem.
Na Wasze maile czekamy do 12 lutego do godz. 8.00! Ogłoszenie wyników jeszcze tego samego dnia!

KONKURS ZAKOŃCZONY ZWYCIĘZCÓW POINFORMUJEMY O WYGRANEJ DROGĄ MAILOWĄ

Więcej informacji na temat występu kabaretu Hrabi -TUTAJ

Czytaj też "Zastanów się i powiedz TAK"


(RED)
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: