Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koncert Damiana Holeckiego

Niedziela, 17 kwietnia w Goleszowskim Ośrodku Kultury zapowiada się interesująco. Późnym popołudniem, o godz. 17 wystąpi znany wykonawca i popularyzator muzyki disco Damian Holecki.

Artysta pochodzi z Mysłowic. Muzyka od urodzenia jest jego pasją. Studiował w Katowickiej Akademii Muzycznej na wydziałach wokalno – aktorskim oraz jazzu i muzyki rozrywkowej. Damian Holecki jest wyjątkowo uzdolnionym artystą. Śpiewa, gra na pianinie, komponuje, aranżuje, a także pisze teksty. Na swoim koncie ma już wiele nagród i wyróżnień w konkursach w kraju i za granicą. Poszczycić się może koncertowaniem z DJ Bobo, Modo oraz Capitanem Jackiem – gwiazdami światowej muzyki rozrywkowej lat 90-tych. Występował także z polskimi artystami w wielu ogólnopolskich imprezach muzycznych, m.in. z Ryszardem Rynkowskim i zespołem T – Love. Posiada także olbrzymi dorobek artystyczny w postaci kilku solowych płyt. Wiele jego utworów było wysoko plasowanych w różnych listach przebojów. Obecnie prowadzi swój program telewizyjny pt. „Muzyczny kącik Damiana Holeckiego”.
 

Koncert Damiana Holeckiego

GOK Goleszów
17.04.2016r., godz. 17.00

bilety: 30 zł do nabycia w GOK Goleszów (informacje - 33 479 05 21)

 

Uwaga Konkurs!

Wraz z GOK w Goleszowie przygotowaliśmy dla naszych czytelników dwa pojedyncze bilety na koncert. Aby je zdobyć, wystarczy na adres konkurs@ox.pl, wysłać odpowiedzieć na pytanie: Ile solowych płyt wydał do tej pory Damian Holecki? Wygrywają dwie najszybsze poprawne odpowiedzi.

Konkurs zakończony!

Najszybciej poprawnie odpowiedzieli: Waldemar H. i Uzytkownik 25opona. O sposobie odbioru biletów poinformujemy zwycięzców mailowo.

 


Koncert jest pod patronatem portalu ox.pl


źródło: mat.pras/ox.pl
dodał: MB

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-04-11 14:43:41
MichalFly: \&quot;Damian Holeksa jest wyjątkowo uzdolnionym artystą. Śpiewa, gra na pianinie (...)\&quot; <br />Przekręcone nazwisko w artykule.
2016-04-12 06:46:23
efelinqa: w artykule pisze że koncertował z kapitanem jackiem ? czy to chodzi o jacka strzałę ?? poza tym widzialem tego holekse w brennej tan na straganach on chyba futrami handluje ?? powaga
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: