Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Koncert Sikorowskich

Andrzej Sikorowski oraz Maja Sikorowska będą koncertować w Goleszowie. Znani w naszym kraju artyści wystąpią 2 października sali gimnastycznej miejscowego gimnazjum.

Andrzeja Sikorowskiego znają młodsi i starsi melomani. Znany polski piosenkarz i kompozytor od 1977 roku związany jest krakowskim zespołem Pod Budą, dla którego napisał zdecydowaną większość tekstów. Jego utwory śpiewa do dzisiaj cała Polska. Wystarczy przypomnieć największe przeboje - Ballada o ciotce Matyldzie, Ballada o drugim brzegu, Bardzo smutna piosenka retro, Kraków, Piwna 7, Nie przenoście nam stolicy do Krakowa (w duecie z Grzegorzem Turnauem).

Maja, która jest córką Andrzeja Sikorowskie, idzie również muzyczną drogą. Muzycznie uzdolniona jest członkiem grupy Pod Budą. Obecnie wraz z ojcem tworzą albumy i wspólnie koncertują.

Do Goleszowa zawitają 2 października. O godzinie 17 wystąpią w sali gimnastycznej tamtejszego gimnazjum. Bilety w cenie 30 zł są do nabycia w sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie.

Impreza jest pod patronatem portalu OX.PL


UWAGA KONKURS!!!

Mamy dla Was dwa pojedyncze bilety na październikowy koncert. Aby zdobyć wejściówkę w komentarzu pod artykułem wystarczy podać nazwę jednego albumu, który Maja Sikorowska nagrała razem z Andrzejem Sikorowskim. Wygrywają dwie najszybsze poprawne odpowiedzi.

Uwaga - konkurs zakończony!

Wygrywają dwie pierwsze osoby: sk_cieszyn i wielkozmora. Prosimy zwycięzców o przesłanie imienia i nazwiska na adres konkurs@ox.pl.

 

red.

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-09-24 14:50:32
sk_cieszyn: "Kraków -Saloniki"
2016-09-24 14:59:28
wielkozmora: Kraków- Saloniki
2016-09-24 16:01:48
marcin16: \"Śniegu cieniutki opłatek\",\"Sprawa rodzinna\"
2016-09-24 17:47:46
danaow: AVRA
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: