Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Konkurs dla kobiet, dziewczyn i pań!

Uwaga Czytelniczki! Mamy dla Was całodniową wejściówkę na "Dzień Kobiet" w Centrum Sportów Górskich. W ramach imprezy m.in. warsztaty wizażu, fryzjerskie i wspinaczkowe. Konkurs trwa tylko dziś (03.03)!

Centrum Sportów Górskich Trango z okazji Dnia Kobiet przygotowało na 5 marca atrakcyjną imprezę dla Kobiet, Dziewczyn i Pań. "Babia Góra" - to aż sześć różnych warsztatów: stylizacji fryzur, wspinaczki górskiej, dietetyki, makijażu, psychologiczne i na temat brafittingu, czyli właściwego dobierania biustonoszy. Warsztaty poprowadzą profesjonalistki: fryzjerki, wizażystki, brafitki, oraz dietetyczka i instruktorka wspinaczki.

Warsztatom będzie towarzyszyć pokaz i sprzedaż ręcznie robionej biżuterii. Matki z dziećmi mają zapewnioną opiekę nad maluchami.

Całodniowa wejściówka o wartości 150 zł.  powędruje do Pani, która najszybciej i najpełniej odpowie na pytanie:

- Jaka jest nazwa zwyczajowa Babiej Góry i jaką ma wysokość?

Wyniki ogłosimy jutro (04.03). Po ogłoszeniu wyników konkursu, prosimy o przesłanie swoich danych kontaktowych na adres redakcji: redakcja@ox.pl (imię i nazwisko, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego). 

Uwaga bardzo ważne - przesłane dane upoważniające do odbioru wygranej muszą pochodzić z maila, na który zarejestrowane jest konto na ox.pl .Więcej szczegółów na temat warsztatów na stronie Centrum Sportów Górskich
Miejsce imprezy: Centrum Sportów Górskich Trango, ul. Karpacka 24, Bielsko-Biała

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: