Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Konkurs Euro - typuj wyniki i zgarniaj nagrody

Sieć hurtowni Instalbud Janosz zafundowała kibicom piłkarskim nie lada gratkę! Typuj wyniki meczów EURO i zgarniaj nagrody: laptop, konsola XboxOn, PS4, Telewizor 32 cale i zestawy upominków.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie euro.instalbud.pl polegającym na typowaniu wyników meczów na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej we Francji.

Organizatorem konkursu jest sieć hurtowni Instalbud Janosz – przedstawiciel producentów polskich i zagranicznych z branż instalacji sanitarnych, techniki grzewczej oraz wyposażenia łazienek. Prowadzi sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną.

Dzięki wieloletniej lojalnej współpracy z producentami Instalbud jest w stanie zaoferować towary najwyższej jakości w przystępnych cenach.

 

KONKURS!

Wyjątkowy konkurs dla fanów piłki nożnej i nie tylko! W związku z rozpoczynającym się jutro (10 czerwca) EURO 2016 we Francji Instalbud Janosz przygotował wyjątkowy konkurs. Wystarczy zalogować się na stronie euro.instalbud.pl i wytypować wyniki meczów. Do wygrania między innymi laptop, konsola nowej generacji, telewizor i 50 zestawów drobnych upominków.

Więcej szczegółów na euro.instalbud.pl

Ponadto zachęcamy do odwiedzenia najbliższych oddziałów:

Cieszyn
Cieszyn 43-400 Stawowa 91
33 851-41-55

Jastrzębie
Jastrzębie 44-336 Świerczewskiego 6A
32 470-11-06Artykuł sponsorowany

źródło:
dodał: NG
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: