Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Konkurs: Ty też kochasz samochody?


ZOBACZ ZDJĘCIA NADESŁANE NA KONKURS - STAN NA 26 SIERPNIA 2010 - nadsyłanie zakończone!!!Wszyscy kochamy samochody. Zawsze. Nie tylko, gdy za ich kierownicą pochłaniamy kolejne kilometry bezkresnych przestworzy. Kto – dla popularności samochodów – zrobił więcej niż Henry Ford, James Dean i grupa Roxette, która zasłynęła przebojem „Sleeping In My Car”?


Teraz Wy możecie dołączyć do grona osób, które tworzą historię motoryzacji. Wystarczy, że do 26 sierpnia prześlecie nam zdjęcie swojego samochodu wraz z krótkim – najwyżej 50 słów - uzasadnieniem, że ten (akurat ten i żaden inny) pojazd pasuje tylko do Was. Czekamy na zdjęcia odjazdowe, niesłychane i jedyne w swoim rodzaju. Najlepsze wybiorą czytelnicy w komentarzach pod tekstem konkursowym. Czekamy na maile, wysyłajcie je na adres konkurs@ox.pl.

Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez Firmę Auto Gaz Czech - 3 przeglądy techniczne samochodów do 3,5T (również z instalacją gazową) – o wartości do 159 złotych każdy (159 złotych to cena przeglądu z instalacją gazową) oraz 5 karnetów na 5 myć samochodów w pakiecie STANDARD (pakiet oferuje: mycie samochodu z zewnątrz, odkurzanie, mycie szyb z zewnątrz i wewnątrz) – o wartości do 175 złotych każdy.

Wszystkim, nawet tym, którzy nie mają samochodu, przypominamy znaną piosenkę Roxette.

 

Sponsorem 8 nagród w naszym konkursie jest cieszyńska Firma Auto Gaz Czech – Marek Czech Spółka Jawna, która zaprasza Państwa do korzystania z nowoczesnej stacji kontroli pojazdów do 3,5T oraz ręcznej myjni samochodowej mieszczących się na ulicy Motelowej 18 w Cieszynie (naprzeciw Hotelu ORBIS). Firma Auto Gaz Czech to także jedna z największych na Śląsku hurtowni części do samochodowych instalacji gazowych.

Dla zwycięzców konkursu Firma Auto Gaz Czech ufundowała 3 przeglądy techniczne samochodów do 3,5T (również z instalacją gazową) – o wartości do 159 złotych każdy (159 złotych to cena przeglądu z instalacją gazową) oraz 5 karnetów na 5 myć samochodów w pakiecie STANDARD (pakiet oferuje: mycie samochodu z zewnątrz, odkurzanie, mycie szyb z zewnątrz i wewnątrz) – o wartości do 175 złotych każdy.

Szczegółowe informację o Firmie Auto Gaz Czech:
Auto Gaz Czech – Marek Czech Spółka Jawna
ul. Motelowa 16, 43-400 Cieszyn
tel. 33 479 34 35
Więcej informacji na www.autogazczech.eu

Łukasz Grzesiczak

Tak wyglądają nagrody w konkursie:


ZOBACZ ZDJĘCIA NADESŁANE NA KONKURS - STAN NA 26 SIERPNIA 2010

nadsyłanie zakończone!!!

źródło: ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: