Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Konkurs: Wakacyjne zdjęcie mojego dziecka, wygraj fotelik dla dziecka

 

 

 

 Góry, morze, bezkresne równiny, ogrodowy grill i wizyta w zoo? Wszystkie lokalizacje i wakacyjne sposoby spędzania wolnego czasu są przez nas akceptowane. Najważniejsze, że prześlecie nam zdjęcie z Waszego wakacyjnego wypoczynku, na którym pochwalicie się swoim dzieckiem. Oto na portalu OX.pl otwieramy konkurs fotograficzny: Wakacyjne zdjęcie mojego dziecka.

Oferujemy dobrą zabawę, możliwość pochwalenia się swoim dzieckiem oraz atrakcyjną nagrodę. Autor zdjęcia, które zostanie nagrodzone w konkursie, otrzyma samochodowy fotelik dla dzieci firmy CARETERO ufundowany przez firmę Baby Centro, która oferuje bogaty wybór akcesoriów dla dzieci. Zatem fotoreporterzy do aparatów!

Jak to działa? Od 2 sierpnia do 2 września czekamy na Wasze zdjęcia. Każdy z użytkowników może podesłać jedno zdjęcie na adres konkurs@ox.pl, które dokumentują wakacyjny wypoczynek Waszego dziecka. Zdjęcia będą publikowane na portalu OX.pl. Jury, w skład którego wejdzie przedstawiciel portalu OX.pl oraz fundator nagrody, wybierze najciekawsze spośród przesłanych zdjęć. Konkurs „Wakacyjne zdjęcie mojego dziecka” uważamy za otwarty!

Łukasz Grzesiczak

Zobacz zdjęcia nadesłane na konkurs
(stan na 2 września 2010)>>>
Nadsyłanie zdjęć do konkursu zakończone!!!

 


Fundatorem nagrody jest firma Baby Centro (jej sklepy znajdują się w Cieszynie - ul. Hajduka 8, Czeskim Cieszynie - ul. Smetanowa 6 oraz Ochabach Małych przy ul. Głównej 29 (trasa Wisła-Katowice), która oferuje bogaty zasób wysokiej klasy akcesoriów dziecięcych – wózków, fotelików samochodowych, nosidełek, chodzików, łóżeczek oraz foteliki do karmienia.
 
Szczegółowe informacje na: www.babycentro.pl
 
źródło: ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: