Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kryminał w Czeskim Cieszynie - sprawdź kto wygrał bilety

Jak wymyślić zbrodnię doskonałą i napisać książkę, która stanie się bestsellerem? Najlepiej zainscenizować morderstwo a potem wszystko przelać na papier. Właśnie tak zamierzali zrobić Paul i Harold, bohaterowie sztuki ''Pomysł na morderstwo''. Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia do Teatru w Czeskim Cieszynie. Żeby je zdobyć musicie się zmierzyć z naszym kryminalnym zadaniem konkursowym.

Bohaterowie „Pomysłu na morderstwo” to nierozłączni przyjaciele. Spośród wielu rzeczy, jakie robić może dwóch znajomych, oni wybrali pisanie kryminałów. Jeden z nich ma prawdziwy talent, a drugi jest tylko pracowity, ale razem doskonale się uzupełniają i piszą książki, które cieszą się ogromną popularnością.

Kluczem do ich sukcesu jest pomysł na morderstwo doskonałe, które w każdym kryminale jest wyrafinowane i dokonane przez przebiegłego sprawcę, nie pozostawiającego śladów. Pewnego razu, poszukując motywu i narzędzia zbrodni do swej nowej książki, Paul i Harry postanawiają zainscenizować morderstwo. Podczas gdy wieloletni przyjaciele pochłonięci są tworzeniem fabuły do nowej powieści, pojawia się między nimi zazdrość o kobietę – żonę jednego z nich, a kochankę drugiego. Jak skończy się ta historia? Tego dowiemy się, przychodząc do Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie.

Premiera pełnej zagadek sztuki Edwarda Taylora w reżyserii Rafała Sisickiego odbędzie się w najbliższą sobotę, 18 lutego o godz. 17.30 na Scenie Polskiej Teatru Cieszyńskiego. Bilety w cenie 20 zł (120 Kč) nabyć można przed rozpoczęciem spektaklu w kasie teatru przy ul. Ostrawskiej 67, a już teraz można dokonać rezerwacji tutaj.

Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na sztukę „Pomysł na morderstwo”. Żeby je wygrać, musicie wymyślić krótki opis sceny przedstawionej na zdjęciu poniżej. Liczymy na waszą kreatywność – własne pomysły na rozwój sytuacji możecie przedstawić w formie pisemnej lub graficznej. Pisemne opisy prosimy dodawać w komentarzach do tego artykułu, a graficzne zamieszczać w postaci linku lub przesyłać na adres: redakcja@ox.pl. Na odpowiedzi czekamy do piątku, do godziny 12:00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi tego samego dnia.

 

Konkurs zakończony!!
Trzeba przyznać, że niektórzy nasi czytelnicy mają smykałkę do pisania kryminałów. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy talentu i wyobraźni, ale biletami do teatru nagradzamy użytkowników krzychu13 oraz lukhla. Poniżej prezentujemy graficzne rozwiązanie zadania konkursowego wykonane przez drugiego zwycięzcę, który swą odpowiedź przesłał na naszego maila. Podwójne zaproszenia można odebrać przed premierą sztuki „Pomysł na morderstwo” w kasie Teatru Cieszyńskiego przy ul. Ostravskiej 67 w Czeskim Cieszynie. 

Dziękujemy wszystkim za udział, a zwycięzcom gratulujemy!


źródło: ox.pl
dodał: AGA

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: