Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Książka dla fanów futbolu

Kochasz piłkę nożną? Ten książkowy konkurs jest właśnie dla Ciebie.

Są niczym prezesi największych międzynarodowych korporacji i wielcy przywódcy polityczni. Pracują pod ciągłym obstrzałem opinii publicznych, w ogromnym stresie, a i tak wykonują pracę, która dla wielu z nas jest pracą marzeń. Któż z nas nie chciałby być jak Ferguson, Mourinho, Mancini czy Wenger... Prawda?

Pora skończyć to bajanie w obłokach. Otarcie się o wielki świat prawdziwych gwiazd futbolu jest jednak możliwy, dzięki literaturze. Dla Czytelników naszego portalu mamy dwa egzemplarze książki "Menedżerowie. Jak myślą i pracują wielcy stratedzy piłki nożnej". Jej autor, Mike Carson, to właściciel firmy konsultingowej, specjalistq w zakresie motywacji i zarządzania personelem. Prywatnie jest kibicem Manchesteru City.

W tej książce najsłynniejsi menedżerowie piłkarscy szczegółowo omawiają swą pracę. Wyjaśniają, jakie stosują metody, pokazują czego się nauczyli w trakcie kariery, opisują decyzję, które podejmują. Na jej kartach czuć atmosferę największych piłkarskich widowisk i dostajemy szansę zajrzenia do trenerskiej szatni.

Dla Czytelników OX.pl mamy dwa egzemplarze tej książki. Trafią do osoby, które przekonają nas, który z menedżerów (trenerów) piłkarskich jest (był) największym fachowcem w historii futbolu. Na Wasze komentarze pod tą wiadomością czekamy do 28 marca do godziny 20:00. Powodzenia.

(łg)

źródło: ox.pl
dodał: ŁG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: