Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Książka o sile Miłości

''Ta historia jest tak niewiarygodna, że aż wydaje się nieprawdopodobna.'' - mówi o książce pt. ''Mocniejsza niż śmierć'' ks. bp Jerzy Samiec z Kościoła luterańskiego. Taka recenzja, to najlepsza reklama powieści Lidii Czyż.

"Mocniejsza niż śmierć" to bardzo wciągająca książka, która opowiada o historii tragedii nastolatków - chłopaka i jego dziewczyny. To także ciekawie napisana opowieść o listach, które są ostatnia deską ratunku i o Miłości , która potrafi podnieść każdego z dna rozpaczy.

Autorką poczytnej lektury jest Lidia Czyż, która jest nauczycielką a także współorganizatorką spotkań dla kobiet oraz Tygodni Ewangelizacyjnych w Dzięgielowie. Swoje opowiadania i artykuły publikuje w czasopismach: „Warto”, „Nasze inspiracje” i „Zwiastun Ewangelicki”.

Powieść opublikowało Wydawnictwo Warto – najprężniej działające wydawnictwo luterańskie w Polsce, które promuje literaturę, muzykę oraz słuchowiska. Wydawnictwo działa w ramach Centrum Misji i Ewangelizacji Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego w RP – od 11 lat organizacji pożytku publicznego, która siedzibę ma w Dzięgielowie.

„Siłą tej z życia wziętej, przedziwnej w splocie wydarzeń opowieści jest szczerość, zaskoczenie i zdumiewająca prostota narracji, z której wyłania się piękna, choć bardzo bolesna historia konkretnego człowieka. Tak bolesny dramat rodzinny jest w stanie pokonać tylko Miłość, która potrafi obudzić nadzieję."

ks. Ryszard Nowak, moderator Ruch Światło - Życie z Kościoła Rzymskokatolickiego.

 

Uwaga konkurs!!!

Mamy dla Was dwie książki Lidii Czyż, pt. "Mocniejsza niż śmierć" do rozdania. Aby je zdobyć wystarczy, że wymienisz dwa inne tytuły książek wydawnictwa Warto. Wygrywają dwie najszybciej udzielone odpowiedzi, udzielone pod artykułem.

Konkurs zakończony!

Dwie pierwsze poprawne odpowiedzi to odpowiedzi zmaieszczone przez: danaow i ksiezniczka11. Gratulujemy! Po odbiór książek zapraszamy do siedziby redakcji (Skoczów, Wałowa 3) do 6 maja włącznie (godz. 8.00-16.00).

eMBe

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał: MB

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2016-04-24 17:08:38
danaow: \&quot;historie aktualne\&quot;<br />\&quot;Bóg i człowiek\&quot;
2016-04-24 17:16:14
gosbob: \&quot;Narodziny perły\&quot; i \&quot;Kobieta w ramionach stwórcy\&quot;
2016-04-24 17:28:41
ksiezniczka11: \&quot;Listy do moich dzieci\&quot; i \&quot;Narodziny perły\&quot;
2016-04-25 09:19:10
kinia2424: gosbob, książka Kobieta w ramionach stwórcy to książka wydawnictwa Koinonia
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: