Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Kupiłeś już bilet na Dodę?

Doda wystąpi  w ustrońskim amfiteatrze. Jeśli nie kupiłeś jeszcze biletu na jej występ powinieneś się pospieszyć! Królowa polskiego POP-u odwiedzi Ustroń już w niedzielę.

To będzie pierwszy taki występ w naszym regionie Dorota Rabczewska „Doda” odwiedzi ustroński amfiteatr już w niedzielę- 14 sierpnia 2011r. Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że będzie to jeden z najważniejszych koncertów tego lata na Śląsku Cieszyńskim.


Dorota Rabczewska „Doda” znana również jako Doda Elektroda to polska piosenkarka wykonująca muzykę z pogranicza popu i rocka, autorka tekstów. W latach 2000-2007 członkini zespołu Virgin. W 2007 roku został wydany jej debiutancki album solowy Diamond Bitch, który uzyskał status platynowej płyty. Wielokrotnie wystąpiła w sesjach zdjęciowych dla magazynów CKM, Playboy i Nowy Wamp. Wokalistka wielokrotnie wyróżniana i nominowana w konkursach i plebiscytach muzyki popularnej. W cyklu reportaży telewizji CNN poświęconym Polsce, wokalistka znalazła się na liście dziesięciu najbardziej znanych Polaków. Doda znana jest również jako najlepiej zarabiająca gwiazda polskiej sceny muzycznej. I to właśnie ona wystąpi w niedzielę w ustrońskim amfiteatrze. A wszystko za sprawą „Magicznego Lata” serii koncertów gwiazd, które organizowane są w Ustroniu. – Wszystkich obecnych na koncercie Dody 14 sierpnia czeka miła niespodzianka. Jako, że artystka wystąpi w naszym mieście po raz pierwszy postanowiła przygotować dla swoich fanów przeszło 100 upominków – mówi Krzysztof Molek, organizator serii koncertów gwiazd w Ustroniu.  Sposób wyłonienia zwycięzców pozostaje póki co w tajemnicy. Wiadomo, że wśród nagród znajdują się ogromne plakaty z autografem oraz osobiste zdjęcia z artystką.


Na uczestników koncertu czeka jeszcze jedna miła niespodzianka! Bilety w dniu koncertu będą kosztowały tylko 50zł. Dodatkowo, ci którzy zdecydowali się na koncert zespołu Dżem mogą kupić wejściówkę na zabawę z Dodą za 40zł. Ponadto przygotowano atrakcyjne rabaty dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób.

Na szczęśliwców czekają też dwa podwójne zaproszenia przygotowane przez Portal OX.PL i firmę Laurus – organizatora koncertu. Pytanie jest proste i od razu podpowiedź – odpowiedź można znaleźć na stronie promującej Magiczne Lato w Ustroniu – www.laurus.info.pl. A więc do rzeczy: Ile osób pomieścić może ustroński amfiteatr? - odpowiedzi należy nadsyłać na adres: dorota.kochman@ox.pl. W mailu należy podać prawidłową odpowiedź, nick użytkownika portalu ox.pl oraz numer telefonu i imię i nazwisko.

Konkurs rozwiązany z laureatami będziemy kontaktować sie telefonicznie.


KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: