Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Lato lato lato czeka z Kunicką w Brennej

"Niech no tylko zakwitną jabłonie","To były piękne dni", "Lato, lato, lato czeka" - te piosenki zna niemal każdy. Nic dziwnego, wielkie przeboje Haliny Kunickiej zachwycają na nowo kolejne pokolenia. Już w najbliższy piątek artystka zaspiewa w Brennej. Wspólnie z Ośrodkiem Promocji, Kultury i Sportu Gminy Brenna, organizatorem koncertu, przygotowaliśmy dwa bilety dla wszystkich miłośników artystki oraz dla tych, którzy chciałby dopiero poznać jej muzykę.

Halina Kunicka to jedna z największych gwiazd polskiej muzyki z lat 60. i 70, która ciągle zdobywa fanów nawet wśród młodszych pokoleń. Kunicka śpiewa teksty Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej czy Ernesta Brylla. Wykonuje również utwory klasyki przedwojennego kabaretu oraz romanse rosyjskie. Koncertuje w Polsce i na świecie, sprzedała ponad milion płyt.

Do najbardziej znanych przebojów Kunickiej należą: Lato, lato, lato czeka, Niech no tylko zakwitną jabłonie, Orkiestry dęte, To były piękne dni, Od nocy do nocy (piosenka skomponowana do słów Agnieszki Osieckiej z muzyką Waldemara Kazaneckiego; motyw przewodni muzyki do filmu Noce i dnie).

Koncert Haliny Kunickiej odbędzie się w najbliższy piątek (15 lipca br.) o 19.00 w Brennej (Piwnica Artystyczna).
Posłuchaj piosenki "Niech no tylko zakwitną jabłonie" w wykonaniu Haliny Kunickiej z Sopotu w 1996 roku:
Ceny biletów i wszystkie inne informacje dostępne w OPKiS Brenna (ul. Wyzwolenia 69) i pod numerem tel. 33 8536 550.
        
Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy.

UWAGA KONKURS!!

Wspólnie z Organizatorem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać dwa pojedyncze zaproszenia na koncert Haliny Kunickiej. Otrzymają je dwie osoby, które jako pierwsze poprawnie poradzą sobie z zadaniem: Podaj imię i nazwisko przynajmniej jednej z polskich piosenkarek (prócz Haliny Kunickiej) wykonujących piosenkę "To były piękne dni"? Odpowiedzi proszę zamieścić w komentarzu poniżej.

 

KONKURS ZAKOŃCZONY!!

Zwycięzcy:

Bilety otrzymują użytkownicy:
marzenie i beatiwa

Serdecznie Gratulujemy!! Zwycięzców prosimy o przesłanie maila (koniecznie z maila, na który zarejestrowane jest konto na OX.PL) z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres redakcja@ox.pl

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: