Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mamy dla Was bilety

Niebawem minie pierwsza rocznica śmierci Grażyny Stawarskiej. Szprocia - tak o niej mówili członkowie Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej. Wieloletni choreograf zespołu, odeszła 12 maja ubiegłego roku.
Niebawem Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej im. Janiny Marcinkowej wystąpi na deskach cieszyńskiego teatru. Te dwa koncerty dedykujemy zmarłej Grażynce – mówi Karolina Małysz dyrektorka zespołu. Koncerty odbędą się 11 i 12 maja, oba o godzinie 17.00. Oprócz repertuaru cieszyńskiego i żywieckiego, zespół zaprezentuje także tańce narodowe.
 
Pokażemy się tez w nowej odsłonie – zapowiada Małysz. Będzie nowa scenka tańców wielkopolskich – to nowość w naszym zespole – dodaje.
 
 
 
 
Zespół w chwili obecnej liczy ponad dwieście osób. Połowę stanowią dzieci, które skupione są w czterech grupach tanecznych. Do tego dochodzi kapela dziecięca i dorosłych. Oprócz tego, trzon zespołu – czyli grupa taneczna dorosłych i chór jubileuszowy. Większość członków zespołu zaprezentuje się podczas koncertu, ale gdyby chcieli wszyscy wystąpić, koncert musiałby trwać cztery godziny – śmieje się Małysz.
 
Zarówno sobotni i niedzielny koncert będą miały ten sam program. Bilety w cenie 25, 20 i 17 zł można nabyć w Cieszyńskim Centrum Informacji, również w siedzibie zespołu przy ul. Ks. Trzanowskiego 2 , oraz godzinę przed każdym z koncertów w kasie teatru.
 
Przypominamy koncerty 11 i 12 maja o godzinie 17.00 w cieszyńskim teatrze. Koncertom patronuje Portal Śląska Cieszyńskiego OX.pl.
 
Już teraz mamy dla Was bilety na to wydarzenie muzyczne. 3 podwójne wejściówki będzie można wygrać, biorąc udział naszym w konkursie.

Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie: co to jest żywotek?
 
W treści emaila z odpowiedzią prosimy o podanie danych osobowych wraz z nickiem z portalu Ox.pl oraz nr. telefonu kontaktowego. W tytule emaila prosimy wpisać ‘SZPROCIA’.
 
Odpowiedzi posyłajcie na adres konkurs@ox.pl
 
 
KONKURS ZAKOŃCZONY. DZISIAJ JEDNAK MAMY DLA WAS JESZCZE JEDEN KONKURS ZWIĄZANY Z KONCERTAMI ZESPOŁU PIESNI I TAŃCA ZIEMIA CIESZYŃSKA.
 
Wczorajszy konkurs wygrały osoby o nickach:
 
paprotka154, jureni3 oraz Laura717
 
 
 
Jan Bacza
źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować: