Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mamy dla Was płyty Farnej!

Bez łez, Ewakuacja, Deszcz - te i inne przeboje Ewy Farnej znajdują się na płycie wokalistki ''Ewa Farna Live! Niezapomniany koncert urodzinowy''. Dla naszych czytelników mamy aż 6 płyt!

Nowy krążek wokalistki z Trzyńca jest wynikiem koncertu urodzinowego artystki, który odbył się 7 września 2011 roku w Sosnowcu. Podczas koncertu w hali Expo Silesia piosenkarka zaśpiewała m.in. „Razem sam na sam”, „S.O.S. Pomocy!”, „Tam gdzie nie ma dróg”, „Nie jesteś wyspą”, „Cicho”, „Bez Łez” czy „EWAkuacja”.

Koncert wydany jest jako dwupłytowe wydawnictwo składające się z DVD oraz CD lub też jako pojedyncze CD. DVD zawiera pełny zapis koncertu obejmujący wszystkie dwadzieścia piosenek, natomiast na CD znalazło się tylko dwanaście utworów. Bonusowo na DVD zamieszczono teledyski do siedmiu polskich singli artystki, a także 25 minutowy materiał pt. Secret scenes (zawiera m.in. materiał wideo z przygotować do koncertu, wideo z sesji zdjęciowej, podziękowania dla fanów).

Specjalnie dla Was mamy 6 płyt "Ewa Farna Live! Niezapomniany koncert urodzinowy" przekazanych przez piosenkarkę. 3 płyty w wydaniu CD+DVD oraz 3 płyty CD. Aby je zdobyć, trzeba opowiedzieć jakąś historię, zaczynając od słów: "Mija północ, za oknami Karuzela gwiazd ..." Dozwolona proza i poezja, liczymy na Waszą inwencję! Wygra 6 najciekawszych wypowiedzi. O wypowiedzi prosimy w komentarzach pod tą wiadomością do 30 lipca włącznie. Rozwiązanie konkursu nastąpi 31 lipca.


Posłuchaj piosenki "Bez łez"
 

 

Konkurs zakończony!

Dziękujemy za liczne i ciekawe odpowiedzi. Ciężko było nam wybrać zwycięzców, w końcu jednak zdecydowaliśmy, że płyty wygrywają:

Płyty wydanie CD+DVD:
- manius1511
- sda1
- osi_999

Wydanie CD:
- jamiepauls
- mamlas
- wiolx77

oraz  (specjalnie dla tej Użytkowniczki postanowiliśmy poprosić o jeszcze jedną płytę...) - morfina

Gratulujemy! Płyty można odbierać w siedzibie Portalu OX.PL (Skoczów, ul. Wałowa 3) od pon. do pt. w godz. 8.00-16.00 do 13. sierpnia br.

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: