Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Masz ochotę na Andrusa?

Artur Andrus znany m.in. z komentarzy w radiowej „Trójce” i „Szkle kontaktowym” w TVN 24, wystąpi ze swoim recitalem w Bielsku – Białej. Na ten niezwykły wieczór możesz wybrać się i ty! Darmowy bilet możesz zdobyć w konkursie Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL.

Artur Andrus to artysta multimedialny. Na co dzień redaktor trójkowej "Powtórki z rozrywki", co tydzień gospodarz spotkań w warszawskiej "Piwnicy pod Harendą", co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy, komentator "Szkła kontaktowego”, od 2010r. Mistrz Mowy Polskiej.

W piątek-  4 lutego 2011r. Artur Andrus będzie gościł na Podbeskidziu, gdzie o godz. 19.00 w sali koncertowej Bielskiego Centrum Kultury odbędzie się recital artysty.


Impreza rozpocznie się jednak już pół godziny wcześniej. O 18.30 przed budynkiem BCK będzie można zobaczyć najnowsze modele samochodów marki ford i volvo, na wszystkich chętnych będzie czekała również aromatyczna kawa i wystawa fotografii Tomasza Macury.

Po recitalu Artura Andrusa zaplanowano losowanie upominków ufundowanych przez firmę Dobre Wina. Na każdego, kto kupi bilet czeka również darmowy zabieg dłoni w salonie Dermika Spa w Bielsku Białej.

Bilety w cenie 45 zł można kupić w Bielskim Centrum Kultury przy ul. Słowackiego 27, tel. 33 8281645, 33 8281655 oraz w Info Sarni Stok przy ul. Sarni Stok 2 tel. 33 82830 77

Uwaga ! Konkurs wygraj bilet natą imprezę!

Jeden bilet na recital Artura Andrusa w Bielsku- Białej wraz z zabiegiem pielęgnacyjnym na dłonie czeka na naszego czytelnika.

Czekamy na odpowiedzi na pytanie jaka piosenka królowała na Liście Przebojów Radiowej Trójki w wykonaniu Artura Andrusa, a dotyczyła Śląska Cieszyńskiego i co Ciebie w niej urzekło najbardziej. Najciekawsza odpowiedź zamieszczona w komentarzu, zostanie nagrodzona biletem na recital. Czekamy na odpowiedzi do 30.01.2011r.

Miło nam poinformować, że bilet na koncert Artura Andrusa wygrał /wygrała red_eye. Informacje jak odebrać bilet ten użytkownik znajdzie w mailu.

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: