Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Męska Rzecz Być z Kobietą, czyli Andropauza 2 w Wiśle

Pamiętacie przygody panów przeżywających przekwitanie, czyli andropauzę? Teraz w Wiśle będzie można zobaczyć ich nowe przygody. Jak zwykle będzie zabawnie! Mamy dwa bilety!

Choć przedstawienie "Andropauza2" opowiada o pięciu sympatycznych panach, to zdecydowanie o ich losach zadecyduje kobieta.

Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej "Andropauza Dance". Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami? Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w PESEL nie zagląda. Dlatego sztukę dedykujemy Widzom w każdym wieku
- można przeczytać w opisie twórców.

"Andropauza 2" już 28 lutego 2014 o godz. 20:00 w wiślańskim Hotelu Stok. W przedstawieniu zobaczymy Dariusza Gnatowskiego, Macieja Damięckiego, Piotra Skargę, Michała Pietrzaka, Matyldę Damięcką.

Bilety: 55zł w przedsprzedaży do nabycia w Wiślańskim Centrum Kultury (godz. 10:00-18:00) Informacji Turystycznej w Ustroniu Hotelu Stok w godz. 15:00-20:00, Rezerwacje pod nr tel. 791 841 267 60zł w dniu spektaklu

Uwaga Konkurs!
Mamy dla Was dwa bilety na to przedstawienie! Aby zdobyć bilet, trzeba napisać na adres konkurs@ox.pl, czy waszym zdaniem wojna płci to mit czy fakt i uzasadnić swoją opinię. Wybierzemy dwie najciekawsze opinie. W mailu proszę podać swój login oraz imię i nazwisko. Konkurs trwa do środy, 26 lutego. Zwycięzców poinformujemy o wygranej mailowo.

(red.)

źródło: OX.PL/mat.pras.
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: