Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Może być Twój

Marzysz o nowym samochodzie? Jest na wyciągnięcie ręki. Twój nowy, błyszczący Opel Corsa czeka na Ciebie na ul. Stawowej w Cieszynie. Weź udział w konkursie i odbierz kluczyki już w lipcu.

Eurospar Cieszyn obchodzi swoje 10. urodziny i z tej okazji organizuje konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Nagrodą główną jest Opel Corsa.

Sklep Eurospar na Stawowej 54 w Cieszynie funkcjonuje pod szyldem Eurospar od 2007. Przez wszystkie te lata dostarczał mieszkańcom Cieszyna i okolic asortyment najwyższej jakości, dbając w ten sposób o nasze zadowolenie, ale także i zdrowie. Naturalne produkty pochodzące od polskich producentów stały się domeną sklepu przy Stawowej. 

Do dziś stoisko mięsno-wędliniarskie przyciąga zapachem prawdziwych wędlin i wędzonek z miejscowej wędzarni. 

Najsmaczniejsze wypieki, w tym także najbardziej tradycyjne dla naszego regionu, jak kołacze i kołaczyki czy Apfelstrudel, czekają na nas w cukierni Eurosparu. Zapach cukru i masła sprawia, że trudno wyjść stąd bez blachy ciasta.  

Stawowa 54 to miejsce, w którym załatwić można niemal każde zakupy - w upalne dni warto wpaść na lody do tutejszej lodziarni, po kwiaty na różne okazje – do kwiaciarni Bella, by zrealizować receptę i kupić witaminy – do Apteki Słoneczko, po meble i wyposażenie domu – do sąsiadującego z Eurosparem Jysku, po sprzęt AGD RTV – do Neonetu, po pizzę – do Pizzerii Mamma Mia, ze znudzonym maluchem – do Figloparku Pinokio. A w samym sklepie Eurospar znajdziemy stoiska z każdej branży spożywczej – oprócz wspominanych już stoisk: Mięso Wędliny, Wędzarnia i Cukiernia, czekają na nas jeszcze inne stoiska: Pieczywo, Zdrowa żywność, Piwa regionalne, Ryby świeże, Warzywa i owoce, Kuchnie świata. 

Weź udział w konkursie z okazji 10-lecia EUROSPAR-u!

Zadanie konkursowe polega na wymyśleniu hasła reklamowego sklep EUROSPAR. Hasło reklamowe powinno być sformułowane wyłącznie w języku polskim i składać się z więcej niż jednego słowa, ale nie więcej niż ośmiu słów. 

ZASADY KONKURSU:

1. Zrób zakupy w EUROSPAR Cieszyn za minimum 200 zł (do wartości paragonu nie będą wliczane wyroby alkoholowe i tytoniowe)

2. Wymyśl hasło reklamowe dla sklepu EUROSPAR

3. Wypełnij kupon, zepnij go z paragonem i wrzuć do urny w sklepie w okresie trwania konkursu, tj. w terminie 20.02.2017 - 30.06.2017.

Nagrodą główną w konkursie jest: samochód osobowy OPEL CORSA 5D wraz z kwotą potrzebną na pokrycie należnego podatku dochodowego. Pozostałe nagrody sprawdzić można na stronie www.spar.eurosparcieszyn.pl . Tam też znajdziesz pełną treść regulaminu i kupon konkursowy gotowy do wydrukowania. Powodzenia! 

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: