Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Na zakupy bez portfela

Znamy już autorów najciekawszych ''selfików'', a zarazem zwycięzców konkursu Centrum Handlowego Nowa Juwenia. Laureaci konkursu już wkrótce za zakupy przy al. Łyska w Cieszynie zapłacą bonami.

Przed urlopem do Juwenii

Centrum Handlowe Nowa Juwenia to wszechstronne miejsce, w którym znaleźć można wszystkie najbardziej potrzebne artykuły, a szczególnie  szeroki wybór odzieży damskiej, męskiej, młodzieżowej i dziecięcej, butów, torebek, dodatków, wózków dla dzieci, elementów wyposażenia domu, artykułów spożywczych i wielu innych. Dużym zainteresowaniem cieszą się obecnie świeże owoce i warzywa, czyli truskawki, czereśnie, jagody, ogórki, młode ziemniaki po atrakcyjnych cenach.

To tutaj można ubrać rodzinę od stóp do głów i zrobić zakupy przed wakacyjnym wyjazdem. Obecnie sklepy i stoiska handlowe oferują duży wybór letnich sukienek, bluzek, spódnic, spodni, koszulek, strojów kąpielowych, kapeluszy, klapek, koców, zabawek na plażę i innych akcesoriów, bez których nie obejdziemy się podczas urlopu. Okres wakacyjny już rozpoczęty – warto odwiedzić centrum przy al. Łyska, by w jednym miejscu przygotować się do wyjazdu na urlop. 

Centrum Handlowe Nowa Juwenia na alei Łyska 7 w Cieszynie zlokalizowane jest blisko centrum miasta, wzdłuż Olzy, między mostami granicznymi. Na jego terenie mieści się 40 sklepów i 150 stoisk handlowych różnych branż. Centrum składa się z 2 domów handlowych czynnych od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, a w sobotę od 7:00 do 13:00 oraz placu targowego czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00 oraz w sobotę od 7:00 do 13:00.

W Nowej Juwenii klient nie czuje się zagubiony, bo jest przejrzysty układ komunikacyjny (patrz „wirtualna wycieczka” na stronie www.nowajuwenia.com). Kolejną dobrą informacją jest to, iż w punktach handlowych Juwenii można negocjować ceny, a przy większych zakupach udzielane są rabaty. Na terenie centrum można płacić gotówką, kartami płatniczymi, skorzystać z bankomatu. 

Właścicielem centrum od 2008 roku jest firma Energo-Tur z Chrzanowa, która oprócz tego, że wyremontowała budynki handlowe i stoiska targowe na terenie centrum, odnowiła również 6 kamienic na ul. Przykopa zwanej Cieszyńską Wenecją.

Po zakupach – placki w Plackarni u Janka

Jeśli podczas zakupów w Nowej Juwenii zgłodniejemy, warto odwiedzić nowo otwartą Plackarnię u Janka przy ul. Przykopa 30, do której wejść można również od strony centrum handlowego. Plackarnia poleca kuchnię regionalną Śląska Cieszyńskiego. Organizuje przyjęcia rodzinne, imprezy okolicznościowe i obsługę wycieczek do 40 osób.

Specjalnością zakładu są świeże placki ziemniaczane:
- smażone na oleju (stryk),
- z serem i pieczarkami,
- po węgiersku, po grecku,
- placki gajowego,
- oraz obiady dnia (każdego dnia inny zestaw).

Dzieci do lat 5 – gratis, od 6 – 10 lat 1/2ceny.

 

Plackarnia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 19:00, a także w niedzielę od 11:00 do ostatniego klienta, telefon 502 207 703.

________________________________________

Wyniki konkursu

Zadanie w konkursie polegało na przesłaniu swojego autoportretowego zdjęcia typu „selfie” wykonanego na terenie Centrum Handlowego Nowa Juwenia w Cieszynie. W puli nagród było aż 6 bonów o łącznej wartości 700 zł.  

Dziś prezentujemy zdjęcie, które zasłużyło na nagrodę główną, czyli bon o wartości 200 zł. Pozostałe zdjęcia nagrodzone zostały bonami o wartości 100 zł każdy. O zwycięstwie, laureaci zostali powiadomieni mailowo lub telefonicznie.  

Zwycięzcom gratulujemy! Wszystkich zapraszamy na zakupy do Centrum Handlowego Nowa Juwenia a także na stronę www.nowajuwenia.com.

Tu opłaca się kupować

 


artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: