Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Napisz historię Miśka Tulika i wygraj imprezę urodzinową dla dziecka!

Za górami, za lasami, nieopodal góry Tuł mieszka sobie Miś Tulik. Nikt go nie zna, nikt nie powie, czy miał mamę, brata, tatę. Skąd pochodzi? Dokąd zmierza ten miś tajemniczy? Może Ty znasz jego historię? Jeśli tak, to koniecznie nam ją opowiedz, a w nagrodę, Restauracja ''Pod Tułem'', która przygarnęła Miśka Tulika, zorganizuje dla Twojego dziecka imprezę urodzinową na 20 osób!

Cztery łapki, małe uszka, brązowe oczka, nosek jak guziczek – tak wygląda Misiek Tulik. Jakiś czas temu zapukał do drzwi Restauracji „Pod Tułem” i został, ale nadal nikt o nim nic nie wie. Aby miś nie był bezimienny, córka właścicieli Restauracji nadała mu imię. Niestety, Tulik nie potrafi mówić, więc kiedy wszyscy zadają mu pytania, on załamuje łapki i jest smutny. Właścicielka Restauracji, Pani Barbara Musioł-Mironowicz postanowiła położyć kres misiowym łzom, poznać historię Tulika i przedstawić ją całemu światu, tak, by już każdy wiedział, kim jest ten tajemniczy, lecz jakże przemiły miś. Aby zachęcić tych, którzy być może znają misia, Restauracja wyznaczyła nagrodę. Przypadnie ona temu, kto opowie najciekawszą historię Miśka Tulika.

- Nagrodą w naszym najnowszym konkursie jest impreza urodzinowa dla dziecka - mówi Barbara Musioł-Mironowicz. - Osoba, która opowie najciekawszą histrię Miśka Tulika wygra dla swojego dziecka imprezę urodzinową, którą zorganizujemy w naszej Restauracji. Wartość nagrody, a więc i budżet imprezy to 1500 zł. Nagrodę będzie można zrealizować w terminie 12 miesięcy od rozwiązania konkursu, więc skorzystać z niej mogą nawet rodzice dzieci, które dopiero co obchodziły rocznicę swoich urodzin. Zachęcamy wszystkich rodziców i opiekunów do pisania opowiadań!

Restauracja „Pod Tułem” to lokal, w którym imprezy okolicznościowe, w tym imprezy dla dzieci, odbywają się niemal codziennie. Chrzciny, komunie czy urodziny spędzone w Restauracji zlokalizowanej w Cisownicy, w pobliżu góry Tuł, zawsze się udają ponieważ jest to miejsce stworzone z myślą o rodzinach z dziećmi. Każda rodzinna impreza odbywa się na oddzielnej klimatyzowanej sali, a na każdej z nich, na dzieci czeka kolorowy kącik zabaw. To nie koniec atrakcji – w ogrodzie otaczającym Restaurację znajduje się plac zabaw, z którego już teraz, w pogodne dni, korzystają najmłodsi goście lokalu. Aby ułatwić rodzicom pobyt z dziećmi, w Restauracji udostępniono wysokie krzesła oraz toaletę z przewijakiem.

 
Uwaga konkurs!

Dziś, tj. 30kwietnia 2014r. uruchamiamy konkurs „Historia Miśka Tulika z Pod Tułu”. Do udziału zachęcamy wszystkich rodziców i opiekunów. Zasady są proste - wystarczy do 29 maja br. włącznie napisać opowiadanie, którego głównym bogaterem jest Misiek Tulik i przesłać go przy pomocy formularza konkursowego dostępnego online na stronie konkursowej podtulem.pl

W formularzu prosimy podać: swoje imię i nazwisko, imię dziecka, dla którego zorganizowana ma zostać impreza urodzinowa, nr telefonu i adres e-mail. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, komisja konkursowa wybierze najciekawsze opowiadanie o Misiu Tuliku.

Uwaga! Opowiadanie powinno mieć objętość do 5000 znaków, licząc ze spacjami. Bardziej obszerne opowiadania nie będą brane pod uwagę. Opowiadania nie mogą być wcześniej publikowane, a biorąc udział w konkursie i akceptując regulamin, uczestnik konkursu oświadcza, że jest autorem zgłaszanego opowiadania.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: